bolak

Chodí děti ještě na brigády?

O prázdninách bych pro ně měl tip, 32.000Kč za den. Bude k tomu potřeba jen koupě letenky tam a zpátky a 1 myška ze zverimexu. > https://www.sez­nam.cz/zpravy/cla­nek/v-letadle-zapomneli-na-toaletni-papir-let-se-zpozdil-a-aerolince-tak-hrozi-milionove-platby-28724

Odpovědi
led

Váš zaujímavý teroristický návrh je už určite zaregistrovaný v análoch bezpečnostných a antiteroristických služieb – odpútavanie pozornosti pomocou iných živých organizmov k nekalej činnosti, ale hraničí s bezpečnosťou leteckej dopravy.
Ak pozriete do prepravných predpisov dočítate sa, že v kabíne pre cestujúcich je preprava iných živých živočíchov okrem ľudí je zakázaná. Spolucestujúce živočíchy sa smú prepravovať len v špeciálnych prepravných boxoch v určenom priestore lietadla…
Pre navádzanie na trestný čin ohrozenia leteckej dopravy, pokiaľ by niekto vzal váš pokus o humor vážne, by ste mohli dostať pozvánku od vyšetrovacích bezpečnostných orgánov. Brrr…
PS.
rýchlo to prehoďte do kategorie zábavy a iných nezmyselností…