Franta Jouda

Chlebové boty v metru

Možná jste slyšeli o tom že jsou udělat boty z chleba. Takže mám otázku, mohu tyto boty nosit třeba v metru/tramvaji? Protože v podmínkách je napsáno že člověk musí být vhodně ošacen, ale nevím… popřípadě jaký trest by mi maximálně hrozil?

Nejlepší odpověď
Drap

Odvezení na psychiatrii k vyšetření.

Další odpovědi
aliendrone

Neslyšel jsem o tom. Ale ve ZHOVADILÉ DEM(ENT)OKRACII mne to nepřekvapuje. ☹

Víš, nejde o to, kolik máš peněz. I kdybys vlastnil půl zeměkoule, tak je to otázka VKUSU. Používat na „výrobu obuvi“ CHLÉB je prostě ubohé, možná vrchol nevkusu. Raději naplň bazén pravým šáněm a vykoupej v něm zablešeného a prašivinou prolezlého potulného vořecha. To sice bude něco vypovídat o tvé schopnosti rozumně investovat, ale společensky je to udýchatelné. Myslím. 😉 😁

Franta Jouda

Příspěvek smazán administrátorem.