zjentek

Chlapi, nebojíte se trošku, že se během následujících 14 dnů dozvíte, jak vypadá vaše žena?

Koronavirus… Všechny salony už zavřeli, včetně kadeřníka a kosmetiky. VŠECHNY!

Odpovědi
marci1

Myslím si, že chlapi ta svá „poupátka“ vidí každé ráno, když vstanou a vidí jejich přirozenou krásu, než si „namalují“ obličej a z roští udělají něco ke koukání na hlavě. No, ale ženy to vidí každý den taky! 🙂

Kryšpín

Ale doufám že plastická chirurgie je v provozu.

dubraro

Nebojím. Jsem >20 let rozvedený.

Pepa25

Obávám se, že po 14 dnech ponorky celé rodiny doma bude vzhled ten poslední problém … 😉
Spíš je otázka, co teď bude hlavní téma výčitek žen, když odpadne obligátní „ty pořád nejsi doma“ 🙂

Edison

Pepo, neboj. Ony si ženy něco najdou…

Edison

Kryšpíne, z nařízení vlády není! 😁