gulag

Chci si neco koupit, ale nemuzu, protoze nas pravicaci zdimou. Jak z toho ven ?

Jelikoz jsem levicak, tak tim padem odmitam veskere zlodejiny a jsem velice poctivy. Bohuzel prave proto, ze jsem poctivy a pracovity, tak nemam tolik penez jako napr podnikatele, soudci a podobni zlodeji.

Tim padem kdyz si chci neco koupit, tak nemuzu, protoze na to nemam. Jak tedy vyresit tuto zapeklitou situaci ? Prijde mi dosti nefer, aby clovek co poctive pracuje zil dokonce zivota v bide a utrpeni.

Nejlepší odpověď
petra15

Jak muzes být pracovitý, kdyz jsi celé dny od rána do vecera na netu ? A zivís se nepoctive zadáváním hloupých otázek poctivým uzivatelum, kterí te berou vázne:-)xD.
A jses – li tedy hloupý a líný, tak budes muset zít v bíde a utrpení…Já te zivit nebudu:-)xD
Nejdrív ukradne sedlákum vsechno, co mají, a ted uz ten levicák nemá ani co jíst:-)xD

Další odpovědi
Stingo

Jsou i poctiví podnikatelé, kteří se velkou dřinou vypracovali a jsou teď bohatí. Tak to zkus také.

Nazdar Bazar

Emigruj do Ruska.

Mirdas

Znám hodně řemeslníků, kteří jsou v okolí známí jako velice šikovní, ochotní a hlavně poctiví vůči svým zákazníkům, takže mají spousty zakázek a vydělávají si tolik, že si mohou dovolit prakticky vše co jim tento kapitalistický svět umožňuje a o čem za vlády KSČ by se jim ani nesnilo.
Jestli to taky nemůže být, že více opravdu pracují a méně si stěžují.

Pokuď si dobře pamatuji, nebylo nejvíce vytunelovaných bank a kampeliček právě za vlády levice ?

huxa

Panejo, já zase nemám dech na čtení tvých krásných, ironických až sarkastických otázek 🙂

Drap

Buď se musíš přizpůsobit, nebo zůstat chudý. Můžeš si to sám demokraticky zvolit.

www

Mýlíš se, cenu stanovuje podnikatel s ohledem na trh a potencionální výdělek, nikoliv podle svého politického zaměření.
Proto mám nezbývá než srovnávat ceny a třeba i takto vybírat.

Hlada

Nemožnost něco koupit nijak nesouvisí s činností pravičáků.
Je potřeba zvýšit příjem nebo snížit výdaje.

Rocker

Přestaň vysedávat u počítače a víc pracuj,pak si budeš taky moct koupit co budeš chtít.

Mc Merkurion

žádní pravičáci nás neždímou,v 48 se­brali fabriky komunisti továrníkům,a v 89 je vzali do svých rukou,kdybys byl pracovitý a učenlivý,tak jseš taky soudce,podnikatel a podobně,a bylo by na čase,aby tě už někdo zabanoval…

Dane

Jak již bylo řečeno jediné, co můžeš udělat je zvýšit příjem nebo snížit výdaje. Nejvíce se utrácí za jídlo, takže doporučuju začít pěstovat zeleninu a zasadit nějaké ovocné stromky. V tomto roce je už trochu pozdě, ale když příštím roce hned zjara vlítneš do zahrady, tak na konci sezóny budeš čučet. Smlsneš si na svém a pravice tě už nebude tolik žrát. 🙂

Lamalam

Staň se pravičákem, začni vykořisťovat levičáky a pak si můžeš koupit cokoliv.

anonym

Neumíš se postarat ani sám o sebe? Potom se nedivím, že tě žere závist a svádíš vlastní neschopnost na politiku. Nezáviď druhým, kteří žijí produktivní život a ještě
se umí postarat i o rodinu. Mnozí i vytváří pracovní příležitosti pro druhé.

kelley

Dělení na pravici a levici od roku cca 1990 prakticky ztratilo smysl…