Avatar uživatele
gulag

Chci si neco koupit, ale nemuzu, protoze nas pravicaci zdimou. Jak z toho ven ?

Jelikoz jsem levicak, tak tim padem odmitam veskere zlodejiny a jsem velice poctivy. Bohuzel prave proto, ze jsem poctivy a pracovity, tak nemam tolik penez jako napr podnikatele, soudci a podobni zlodeji.

Tim padem kdyz si chci neco koupit, tak nemuzu, protoze na to nemam. Jak tedy vyresit tuto zapeklitou situaci ? Prijde mi dosti nefer, aby clovek co poctive pracuje zil dokonce zivota v bide a utrpeni.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? huxa, petra15, Nazdar Bazar před 3579 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

Jak muzes být pracovitý, kdyz jsi celé dny od rána do vecera na netu ? A zivís se nepoctive zadáváním hloupých otázek poctivým uzivatelum, kterí te berou vázne:-)xD.
A jses – li tedy hloupý a líný, tak budes muset zít v bíde a utrpení…Já te zivit nebudu:-)xD
Nejdrív ukradne sedlákum vsechno, co mají, a ted uz ten levicák nemá ani co jíst:-)xD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Stingo

Jsou i poctiví podnikatelé, kteří se velkou dřinou vypracovali a jsou teď bohatí. Tak to zkus také.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Emigruj do Ruska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Znám hodně řemeslníků, kteří jsou v okolí známí jako velice šikovní, ochotní a hlavně poctiví vůči svým zákazníkům, takže mají spousty zakázek a vydělávají si tolik, že si mohou dovolit prakticky vše co jim tento kapitalistický svět umožňuje a o čem za vlády KSČ by se jim ani nesnilo.
Jestli to taky nemůže být, že více opravdu pracují a méně si stěžují.

Pokuď si dobře pamatuji, nebylo nejvíce vytunelovaných bank a kampeliček právě za vlády levice ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Panejo, já zase nemám dech na čtení tvých krásných, ironických až sarkastických otázek 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Buď se musíš přizpůsobit, nebo zůstat chudý. Můžeš si to sám demokraticky zvolit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Mýlíš se, cenu stanovuje podnikatel s ohledem na trh a potencionální výdělek, nikoliv podle svého politického zaměření.
Proto mám nezbývá než srovnávat ceny a třeba i takto vybírat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Nemožnost něco koupit nijak nesouvisí s činností pravičáků.
Je potřeba zvýšit příjem nebo snížit výdaje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Přestaň vysedávat u počítače a víc pracuj,pak si budeš taky moct koupit co budeš chtít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

žádní pravičáci nás neždímou,v 48 se­brali fabriky komunisti továrníkům,a v 89 je vzali do svých rukou,kdybys byl pracovitý a učenlivý,tak jseš taky soudce,podnikatel a podobně,a bylo by na čase,aby tě už někdo zabanoval…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Jak již bylo řečeno jediné, co můžeš udělat je zvýšit příjem nebo snížit výdaje. Nejvíce se utrácí za jídlo, takže doporučuju začít pěstovat zeleninu a zasadit nějaké ovocné stromky. V tomto roce je už trochu pozdě, ale když příštím roce hned zjara vlítneš do zahrady, tak na konci sezóny budeš čučet. Smlsneš si na svém a pravice tě už nebude tolik žrát. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Staň se pravičákem, začni vykořisťovat levičáky a pak si můžeš koupit cokoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neumíš se postarat ani sám o sebe? Potom se nedivím, že tě žere závist a svádíš vlastní neschopnost na politiku. Nezáviď druhým, kteří žijí produktivní život a ještě
se umí postarat i o rodinu. Mnozí i vytváří pracovní příležitosti pro druhé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Dělení na pravici a levici od roku cca 1990 prakticky ztratilo smysl…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek