NoisyBoy

Chci se hlásit na gymnázium neznáte nějaké vychytávky?

hlásím se na gymnázium se zavedeným sciem tak jestli byste neznali nějaké vychytávky
:D
Doplňuji:
no mysím třeba jak jste se učili vy zvládali to atd.

Nejlepší odpověď
M.

Heh, a jaké přesně? To se nedokážeš podívat na učivo?
Doplňuji:
V úterý i v pondělí dělám příjímačky na gymnázia také ze scia. Sehnala jsem si od učitelů testy, případně se jich na něco zeptala a mám to. Matematiku a češtinu s námi do toho probírali.
Chystáš si to brzy, když hádám, že máš příjímačky stejně jako já. ;)

Další odpovědi
www

Vše dostupné je ve zdroji.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=sci­o+testy&clien­t=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&