Janula

chci požádat o oddlužení,můžu přijít o družst. byt? Má asi větší cenu než dluh.

oddlužení
byt

Nejlepší odpověď
Hlada

O družstevní byt nemůžete přijít, protože to není váš majetek. Je to majetek družstva.

Další odpovědi
Leontyn

Oddlužení není až tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Soudy v rámci insolvenčního řízení důkladně prověřují důvody, které dlužníka dovedly do totální platební neschopnosti. Osobní bankrot není útěk před dluhy a věřiteli.

Zdroj: http://www.jak­tak.cz//jak-vyhlasit-osobni-bankrot.html