Avatar uživatele
Fildas

CHCETE MINULÝ VZHLED odpovedi.cz ?? JESTLI ANO TAK POTTE HLASOVAT !!!

HLASUJTE CO NEJVICE AT SI TOHO VSIMNE TEN SPRAVCE STRANEK ZE CHCEME STARY VZHLED !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4396 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Odpoveď byla označena jako užitečná

NE !!!

Nová verze má zas jiné přednosti, jen by to chtělo vyladit a na tom se snad pracuje, když se každou chvíli nelze připojit.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ANO !!!

Kdy už konečně procitnete z iluzí, že můžeme něco změnit.
Jen si tu leckdo uleví, ale tím to končí, viz odkaz na jeden z několika desítek dalších pokusů a výsledek týž – tj. pražádný !!
P.S. Mnohem delší načítání a občas nemožnost se přihlásit je způsobena právě chybami programu a snadnou zahltitelností serveru.
A dalších negativech je škoda mluvit!
Doplňuji:
Částečná možná motivace – viz příspěvek quentose v diskuzi.
Ovšem platit za pár zlepšení za cenu mnoha nevýhod je k ničemu a jednoznačně krok zpět.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-novy-vzhled-odpovedi-cz

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ANO !!!

Jasně,že chci,ale předpokládám,že nezmůžeme nic..:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ANO !!!

Graficky a esteticky nesrovnatelné. Ale je to holt věc adminů, my jsme tady „na návštěvě“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Odpoveď byla označena jako užitečná

ANO !!!

Tahle nová verze mě fakt nebavíííííí, vzhledově mi to přijde jako krok zpět. Funkčnost těžko posoudím, protože se mi málokdy povede se vůbec na tyto stránky připojit.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Fildas Nahlásit

Avatar uživatele
annas

NE !!!

Opakuji se, vzhled se mně líbí. Jen čekám, až admini vychytají všechny mouchy a Odpovědi budou fungovat tak, jak by měly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ANO !!!

Doplňuji:
i kdyź vzhled mi až zas tolik nevadí, jako ty nesmyslné obstrukce a omezení. No napřiklad když chci vidět starší otázky, proč musím kliknout nejdřív na „více otázek“, počkat až se stránka obnoví a pak teprve kliknout na číslo stránky nebo „další“…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

ANO !!!

Je to sice utopie, ale kdyby zvítězil zdravý rozum – který říká, že co je dobré, má se vylepšovat a ne záměrně kazit – bylo by to fajn. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

NE !!!

vzhled mi neva ale funkčnost :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

NE !!!

Podle mne bude lepší,když vedení vymění neschopné programátory,a jestli to neumí,tak ať majitel/é vymění je. A žádám,aby se vrátila možnost kontroly napsaného textu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

ANO !!!

Myslíte, že někoho zajímá, co chceme?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

ANO !!!

Kéž by to pomohlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

NE !!!

Vyladiť – ano, doplniť možnosti – ano. opraviť chyby – ano
Vzhľad – vrátiť čo bolo? – nie

Myslím, že anketa by mala znieť: aké chyby chceme odstrániť – konkrétne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

ANO !!!

Doplňuji:
Tan starý vzhled mi vyhovoval víc, ale už jsem si zvykla. Nerada si zvykám na něco nového, co považuji za horší, než bylo to původní, ale život je samé přizpůsobování.
A ti co je nechtějí, tak ti hlasovat nemají???

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ANO !!!

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

ANO !!!

100% ANO !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

ANO !!!

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

ANO !!!

Rozhodně ano.Vzhled a funkčnost nových Odpovědí je totiž dost k ř e č o v i t á.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

ANO !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

ANO !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

ANO !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
akvidzerp

ANO !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pechota

ANO !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

NE !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ANO !!!

i kdyz si myslim,ze se tezko nekdo nad nam i skloni a rozhodne tak,jak chce lid.uznat chybu?neverim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

ANO !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Earl Sin

NE !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dedeg

ANO !!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Vznikla tu nezvyklo zaujímavá situácia. O starších a starých sa väčšinou hovorí, že sú konzervatívní a nie sú veľmi za zmeny. Ale tu je to naopak. Tí starší berú zmenu, maximálne žiadajú plnefunkčnosť a tí mladší sa chcú vrátiť naspäť.
Tak neviem, neviem… Kto je vlastne konzervatívný?

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano.
Jednou z nejtezsich veci v zivote je : Priznat si chybu.

  • iv-

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, máte pravdu, platí to nejen o Odpovědích. Je pravda, že občas mně vadí, že nemohu svůj překlep či formulaci opravit.
Ale rovněž si uvědomuji, že adminy snad vedla snaha zabránit tomu, aby některý uživatel svou původmí chybnou odpověď nezměnil na správnou, když nedostal bod. Upozornil-li ho někdo na chybu , nepřiznal, ačkoliv jiný pozorný si úpravy všiml. Stalo se několikrát…
Jenže jakákoliv změna nic nezmění na tom, že Odpovědi ztratily svůj původní charakter a že se v odpovědích či otázkách stále objevuje nevraživost nebo útoky, navíc obodované, protože někomu vyhovují, i když se prokáže, že jsou neoprávněné. Ale omluva se nenosí … Na někom se vidí všechno, na jiném nic. Nebudu se rozepisovat víc, kdo chce pochopí, jinému na mých slovech nezáleží.
Iv, opět jsem se vrátila k Vaší poznámce – každý je chybující, jenže ne každý své chyby nepřizná a dělá mu radost vidět je na druhých…

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Nemám rád změny, také se mně to nelíbylo, ale zjišťuji že to je lepší až na nemožnost opravovat text. Přiznejme si ale na kterém serveru to jde !!
Ono to totiž podporovalo chat!

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

taková anketa pomůže stejně málo jako tažení proti „novému vzhledu“ facebookových profilů.
„Novým vzhledem“ chtěli admini odpomoci zejména opakovaným otázkám (když položíte dotaz, samo se to nejdřív vyhledá v liště), ale v praxi to, zdá se, moc nepomohlo, dotazy se stejně stále opakují.

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad quentos, sdílím tvůj názor až na to, že admini jen zajišťují provoz, program objednal provozovatel a majitel.
Jen malá poznámka k tazateli, pojud si správce všimne ankety, po přečtení hrubky hned v tučném nadpisu (POTTE), nejspíš ji ani nebude brát vážně.

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Souhlasim, zrovna jsem na to koukal co je to za slovo, „POTTE“ snad ani rodilý Čech napsat nemůže.. 🙂

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek