Fildas

CHCETE MINULÝ VZHLED odpovedi.cz ?? JESTLI ANO TAK POTTE HLASOVAT !!!

HLASUJTE CO NEJVICE AT SI TOHO VSIMNE TEN SPRAVCE STRANEK ZE CHCEME STARY VZHLED !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Sůwa

NE !!!

Nová verze má zas jiné přednosti, jen by to chtělo vyladit a na tom se snad pracuje, když se každou chvíli nelze připojit.

Další odpovědi
anonym

ANO !!!

Kdy už konečně procitnete z iluzí, že můžeme něco změnit.
Jen si tu leckdo uleví, ale tím to končí, viz odkaz na jeden z několika desítek dalších pokusů a výsledek týž – tj. pražádný !!
P.S. Mnohem delší načítání a občas nemožnost se přihlásit je způsobena právě chybami programu a snadnou zahltitelností serveru.
A dalších negativech je škoda mluvit!
Doplňuji:
Částečná možná motivace – viz příspěvek quentose v diskuzi.
Ovšem platit za pár zlepšení za cenu mnoha nevýhod je k ničemu a jednoznačně krok zpět.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-novy-vzhled-odpovedi-cz

anonym

ANO !!!

Jasně,že chci,ale předpokládám,že nezmůžeme nic..:D

quentos

ANO !!!

Graficky a esteticky nesrovnatelné. Ale je to holt věc adminů, my jsme tady „na návštěvě“.

Nikkol

ANO !!!

Tahle nová verze mě fakt nebavíííííí, vzhledově mi to přijde jako krok zpět. Funkčnost těžko posoudím, protože se mi málokdy povede se vůbec na tyto stránky připojit.

annas

NE !!!

Opakuji se, vzhled se mně líbí. Jen čekám, až admini vychytají všechny mouchy a Odpovědi budou fungovat tak, jak by měly.

anonym

ANO !!!

Doplňuji:
i kdyź vzhled mi až zas tolik nevadí, jako ty nesmyslné obstrukce a omezení. No napřiklad když chci vidět starší otázky, proč musím kliknout nejdřív na „více otázek“, počkat až se stránka obnoví a pak teprve kliknout na číslo stránky nebo „další“…

Damiana

ANO !!!

Je to sice utopie, ale kdyby zvítězil zdravý rozum – který říká, že co je dobré, má se vylepšovat a ne záměrně kazit – bylo by to fajn. 🙂

briketka10

NE !!!

vzhled mi neva ale funkčnost :D

tom004

NE !!!

Podle mne bude lepší,když vedení vymění neschopné programátory,a jestli to neumí,tak ať majitel/é vymění je. A žádám,aby se vrátila možnost kontroly napsaného textu.

kropitko

ANO !!!

Myslíte, že někoho zajímá, co chceme?

redy

ANO !!!

Kéž by to pomohlo

led

NE !!!

Vyladiť – ano, doplniť možnosti – ano. opraviť chyby – ano
Vzhľad – vrátiť čo bolo? – nie

Myslím, že anketa by mala znieť: aké chyby chceme odstrániť – konkrétne

zzzzz

ANO !!!

Doplňuji:
Tan starý vzhled mi vyhovoval víc, ale už jsem si zvykla. Nerada si zvykám na něco nového, co považuji za horší, než bylo to původní, ale život je samé přizpůsobování.
A ti co je nechtějí, tak ti hlasovat nemají???

hanulka11

ANO !!!

Ano

Jikra

ANO !!!

100% ANO !!!

ten který je

ANO !!!

Ano

mojitek

ANO !!!

Rozhodně ano.Vzhled a funkčnost nových Odpovědí je totiž dost k ř e č o v i t á.

Hykam

ANO !!!

Petra09

ANO !!!

david22

ANO !!!

akvidzerp

ANO !!!

pechota

ANO !!!

anonym

NE !!!

pizlicka

ANO !!!

i kdyz si myslim,ze se tezko nekdo nad nam i skloni a rozhodne tak,jak chce lid.uznat chybu?neverim.

suaeda

ANO !!!

Earl Sin

NE !!!

dedeg

ANO !!!

led

Vznikla tu nezvyklo zaujímavá situácia. O starších a starých sa väčšinou hovorí, že sú konzervatívní a nie sú veľmi za zmeny. Ale tu je to naopak. Tí starší berú zmenu, maximálne žiadajú plnefunkčnosť a tí mladší sa chcú vrátiť naspäť.
Tak neviem, neviem… Kto je vlastne konzervatívný?

anonym

Ano.
Jednou z nejtezsich veci v zivote je : Priznat si chybu.

  • iv-

annas

Iv, máte pravdu, platí to nejen o Odpovědích. Je pravda, že občas mně vadí, že nemohu svůj překlep či formulaci opravit.
Ale rovněž si uvědomuji, že adminy snad vedla snaha zabránit tomu, aby některý uživatel svou původmí chybnou odpověď nezměnil na správnou, když nedostal bod. Upozornil-li ho někdo na chybu , nepřiznal, ačkoliv jiný pozorný si úpravy všiml. Stalo se několikrát…
Jenže jakákoliv změna nic nezmění na tom, že Odpovědi ztratily svůj původní charakter a že se v odpovědích či otázkách stále objevuje nevraživost nebo útoky, navíc obodované, protože někomu vyhovují, i když se prokáže, že jsou neoprávněné. Ale omluva se nenosí … Na někom se vidí všechno, na jiném nic. Nebudu se rozepisovat víc, kdo chce pochopí, jinému na mých slovech nezáleží.
Iv, opět jsem se vrátila k Vaší poznámce – každý je chybující, jenže ne každý své chyby nepřizná a dělá mu radost vidět je na druhých…

mosoj

Nemám rád změny, také se mně to nelíbylo, ale zjišťuji že to je lepší až na nemožnost opravovat text. Přiznejme si ale na kterém serveru to jde !!
Ono to totiž podporovalo chat!

quentos

taková anketa pomůže stejně málo jako tažení proti „novému vzhledu“ facebookových profilů.
„Novým vzhledem“ chtěli admini odpomoci zejména opakovaným otázkám (když položíte dotaz, samo se to nejdřív vyhledá v liště), ale v praxi to, zdá se, moc nepomohlo, dotazy se stejně stále opakují.

anonym

ad quentos, sdílím tvůj názor až na to, že admini jen zajišťují provoz, program objednal provozovatel a majitel.
Jen malá poznámka k tazateli, pojud si správce všimne ankety, po přečtení hrubky hned v tučném nadpisu (POTTE), nejspíš ji ani nebude brát vážně.

anonym

Souhlasim, zrovna jsem na to koukal co je to za slovo, „POTTE“ snad ani rodilý Čech napsat nemůže.. 🙂