balca

Líbí se Vám nový vzhled Odpovědí.cz ?

Doplňuji:
Já preferuji jednoduchost,mi­nimalismus---Tohle je nepřehledné.

Nejlepší odpověď
standa

… provozovatel se chová úplně přirozeně, stejně jako stovky jiných. Nová verze stránek je jen logickým krokem. Ostatně mohli jsme si všimnout, že slovenské a ukrajinské odpovědi už do nové verze byly přehozeny dříve, takže se nejspíš jedná ze strany provozovatele o promyšlený krok. Skutečnost, že se některým uživatelům tento ´plán´ provozovatele nemusí líbit, je pochopitelná, ale jsem přesvědčen, že si časem i tito nespokojenci zvyknou a možná si v nové verzi naleznou i nějaké příjemné novinky…

Btw. zde jsou i další odpovědi na téměř totožnou otázku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-zmenil-vzhled-tehle-stranky-ten-minuly-se-mi-libil-vic
Doplňuji:
Myslím, že obsah níže uvedené otázky je podle mého názoru hodně výmluvný…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/design-odpovedi-cz-vs-answers-yahoo-com

Další odpovědi
Drap

Nelíbí ani trochu. Hrůza a děs. Ale stejně to nenmůžeme změnit

anonym

Už 2 dny všichni křičí, že ne, ale stejně je nám to houby platný, viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikate-na-novy-vzhled-odpovedi-cz

samicek333

Hrozný, nepřehledný, složitý. Všechno abych hledala půl hodiny.

anonym

Nic horšího jsem si nemohl přát! Ale snadsi zvyknu tak,jak jsem si zvyknul na demokracii!

pusinka50

Kdo za to dostal zaplaceno, kterej vůl a idot, šílený prostředí, jde tu gradující nespokojenost někam napsat, čte to někdo zodpovědný, aby to vrátili na původní úroveň???

martin14

Ne nelíbí, teď se tu vůbec nevyznám.

sandy45

Proč ničit něco,co fungovalo?Připadá mi to jako kdyby to dělal nějaký politik

Skeptik

Nic proti designu, ale docela se změnila rychlost načítání stránky. Chtělo by to ještě zapracovat na optimalizaci kodu aplikace.
Doplňuji:
Možná je to také tím, že je zde plno zbytečných grafických rastrových prvků. Což v době kdy existuje HTML5 a CSS 3 mi připadá jako zbytečná zátěž pro server.

Někdo, někde

Souhlas…je to nepřehledný…

martyuno

Souhlasím se všemi co psali přede mnou,nový vzhled se mi nelíbí,je to tu vážně nepřehledné a až moc složité… ☹ Bohužel,ne po každé je změna k lepšímu,tady se to hold nepovedlo… ☹
Doplňuji:
Za poslední týden jsem sem nezavítal,nebyl moc čas.O to dřív jsem se odsud odhlásil po dnešní návštěvě,Vaše stránky mě hodně zklamaly,nebudu asi sám kdo je nespokojen,ale to je asi tak vše co s tím naděláme… Dávám palec dolů … ☹