dudu

Chcete ještě něco dodat?

Pro všechny, které si to zaslouží, poselství k MDŽ od čarodějky:

Miluj muže, který ti neříká, že jsi „sexy“, ale že jsi"krásná.
Toho, který ti zavolá zpátky, když jsi ty položila.
Toho, který zůstane vzhůru jen proto, aby tě viděl spát.
Toho, který líbá tvé čelo.
Toho, který tě chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss.
Toho, kterému je úplně jedno, jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla.
Toho, který říká: „Co si dáš, broučku? Já vařím.“
Toho, který tě před svými přáteli vezme za ruku.
Čekej na toho, který ti neustále bude říkat, co pro něj znamenáš a že je dítě štěstěny, když má právě tebe.
Toho, který tě představí svým přátelům se slovy:
„Tak to je ona.“
Miluj ho, protože on miluje tebe a bude tě zřejmě milovat navždy.

Doplňuji:
Aby nevznikla mýlka, že se chlubím cizím peří, já to dostal a jak je vidno i prezentoval jako zprávu od čarodějky a zde zveřejnil, neboť se s obsahem ztotožňuji!!
A nyní znám i autorku, paní Halinu.

Nejlepší odpověď
briketka10

krásná slova – jo jo kéž by mi zazvonil u dveří, zatím mi na ně zaškrábal hladový kocourek bů, ale miluje mě a navždy..

Další odpovědi
Drap

Moc pěkný
Neni co dodat, vše bylo řečeno

aramah

A vy znáte mého muže? :)

Andělé

Jé dudu tj.super. Už jsem to někde četla,ale je to moc krásný.
Chtěla bych dodat: kde ho najdu?:-)

IK

Pěkný barevný pugét k MDŽ 🙂 děkuji.

fihas

fakt si to pěkně udělal nemám slov

pusinka50

Moc hezký:) jestlipak ho ještě v tomto životě najdu, zatím jsem ho bohužel nepotkala

ahold

Autorem je: Halina Pawlowská
Doplňuji:
Dudu, vůbec tě nechci podezřívat z chlubení se cizím peřím. Naopak je krásné, že jsi tenhle krásný text uveřejnil k MDŽ.
A paní Halinu by určitě tahle diskuze nadchla. Protože se dotkla jak žen tak i mužů.
A za to nádherné poselství ti děkuji.

Damiana

Přesný popis mého muže. 🙂
I kdyby to nemělo trvat navždy (nevím sice proč by nemohlo, ale stát se může cokoli), tak teď to platí na 100%.
Jsem šťastná, že ho mám.

pizlicka

dudu,to je moc hezke,a hlavne pravdive.romantiku jeden:-)

Sůwa

Jestli je autorkou Halina, tak už to chápu. S jejími názory se ženy těžko mohou ztotožňovat, ale ona na to právo má.

Sůwa

Zejména pro Briketku : tak po celoživotních zkušenostech dávám přednost tomu kocourkovi a dobře vím proč. Jak říkáme my elektrikáři „kecy nemaj cenu“.

briketka10

Sůwo myslíš, že ti mužský žárlí na ty kočky, když jim například věnuju víc pozornosti a jim o něco méně, jen mě to tak napadlo, ale možný by to bylo viď, stalo se ti to někdy ??

Sůwa

Briketko promiň, já jsem si tvého vzkazu všimla až teď. U mne je to jinak, já už jsem pokročilejší, tak mám kocourka a chlapa už žádného nechci. Stačilo!!!
Jestli si tohle přečteš, napiš mi prosím na mail, mám veřejný profil. Všimni si, že už konečně nejsem suwa, ale Sůwa, jako byla moje kočička.

briketka10

Sůwo já vím, děkuji napíšu a měj se moc hezky 🙂