Verule201

Chceme si koupit holobyt (úplně nový byt). Na kolik korun nám vyjde jeho zařízení ?

Doplňuji:
V tomto bytě jsou jen podlahy a koupelna. Jinak nic jiného není zařízeno. Kolik korun to bude cca stát ? Předem moc děkuji

Nejlepší odpověď
Funna

ach jo…to jsou zase dotazy…kolik máš peněz?…tak podle toho si pořiď vybavení…kychyň může stát od 50 až 300 tisíc…záleží jak moc se chceš rozšoupnout…to samé platí ostatní nábytek a vybavení…pohledej na netu, co kde mají a kolik to stojí a co se ti líbí…

Další odpovědi
gecco

Stolek, dvě židle a dvouplotýnkový vařič? – pokud se spokojíš s ´bazarovýma´, do tisícovky (Kč) se vejdeš…
😁
Pokud budeš ale nakupovat u Swarovskeho, nebude ti tisícovka (€) stačit ani na lustr…
😉
Tak snad víš, co si chceš pořídit a v jaké kvalitě a sčítat, ne? Hledat na webu už je brnkačka.

ivzez

Na tolik, kolik jste ochotni/schopni
do zařízení bytu vložit.

Každý má jiné priority, někomu stačí v začátcích málo,
pro jiného není ani to nejdražší dost dobré …

Emefej

Na takto obecně položenou otázku asi neočekáváš relevantní odpověď, že. Záleží na tom, jak drahé zařízení chceš. Např. kuchyňská židle může stát 500 Kč, ale také 20 000 Kč.

Dochy

Opravdu málo informací a chceš po nás částku?? Rozměry, dispozice, pro kolik lidí,… vybavení studentské/rodiné, cenová hladina nižší/střed/luxus? Máte na to/potřebujete šetřit a můžete si dovolit pouze základ?

Nástřel co bych JÁ považoval za přiměřené:
Ložnice základ 15000 (letiště, matrace, zákl. skříň), plné vybavení 50000

Kuchyně základ 30000 (dřez, linka se spodníma skříňkama, rozjezdová výbava, plné vybavení 85000 (spodní skříňky, horní skříňky, spotřebiče, nižší ceny, vlastní montáž)

Obývák už je opravdu čistě na vás