Jaak na Pay Pal

Hezký večer.Do telefonu si chci koupit Resco contact manager.Vyzkoušel jsem si ho v trial verzi ale po 14dnech už je nefunkční.Protože cena na resco.net není tak velká 9.50 dolaru tak si ho chci koupit.Ale mám problém.PayPal nemám a zřizovat si ho jen kvůli tomu se mi nechce.Jiná platba než v dolarech tam asi není možná.Jak to mám udělat aby jsem to mohl zaplatit v českých korunách.Jde to udělat?

Odpovědi
jennysh

Obávám se že jinak to nelze,na paypalu si ty dolary můžete převést na ty české.

iq

Pokud máte kreditku s perforací(plat­.karta není hladká.ale má vystouplé písmo),můžete si na ni zařídit účet paypal a je to zdarma.Účet můžete mít normálně v korunách,peníze se převedou v daném kurzu.Jiná možnost není,ale myslím,vzhledem k tomu,že je paypal zdarma,tak se může do budoucna i hodit.