Chápete jak to ti soudci Řeší?

Prominte ale nechápu když někdo třeba zabije člověka tak dostane 5 let ve vězení a když někdo okrade někoho tak dostane Třeba 10? není snad zabití horší než loupež?

Nejlepší odpověď
Drap

To chápe málo kdo. Právo je v této zemi stavěno jen pro bohaté a vlivné. Bohužel

Další odpovědi
iceT

Je rozdíl ve způsobu zabití,jestli to byla nehoda nebo úmysl,také je rozdíl,jestli člověka okradeš holýma rukama nebo použiješ zbraň.I kdyby to byla dětská pistolka a ty jsi šel přepadnout banku,tak ti napaří mnohem větší trest než když tam půjdeš jako gentleman beze zbraně.
Je rozdíl,pokud někomu ublížíš v afektu nebo ho úmyslně srazíš autem.
To vše se posuzuje.