Myšoutek

Hledám pravidla ke hře Cestujeme po Evropě. Pokud je někdo máte či znáte, můžete mně je prosím poslat?

Hledám pravidla ke hře Cestujeme po Evropě, pokud je někdo máte, či znáte, mohl byste mi je, prosím, poslat? Byl bych velmi vděčný.

Původní neotázka
Cestujeme po Evropě

Upozornění
Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… zkus to tady: https://www.za­trolene-hry.cz/spolecenska-hra/cestujeme-po-evrope-6142/k-stazeni/pravidla-03-6469/