Pindasek

Pokud by člověk dokázal cestovat do minulosti, musela by se minulost někam ukládat, ne?

Zdar,
pokud by člověk dokázal cestovat do minulosti, musela by se minulost někam ukládat ne?
Přece čas běží dál a dál, takže pokud by někdo chtěl cestovat do minulosti musel by najít jakési časové úložiště.
Jak to je?

Původní neotázka
Cestování do minulosti

Odpovědi
Kepler

Jediné časové úložiště jsou psané, zvukové, nebo obrazové záznamy. Co jednou proběhlo, je už je nedosažitelné. Fyzikálně a teoreticky lze cestovat podle Einsteina pouze do budoucnosti, opačně ne.

Dochy

Podle nám známé fyziky nelze. To ještě neznamená že je to opravdu nemožné. Před pár sty lety bylo pro člověka nemožné létat.

Kulpix

Ty jo tak tohle mě v životě nenapadlo… No tak někam by se to ukládat muselo…

Tw!st

Proto ani nic takového neexistuje, ani existovat nebude, pokud ano, tak možná něco jako cestování časem ve vytvořeném paralerním vesmíru, který bude věrná kopie minulosti, ne však ona minulost. to ale také bude až za pár set/tisíc let. Smysl časové schránky jde zatím mimo lidské chápání. To je má teorie

dudu

Cestovat do minulosti bude možné ode dne vytvoření časové smyčky, což se dosud nepodařilo a proto se zatím žádná návštěva z budoucnosti nemůže objevit.

mojitek

jak můžete někteří odpovídat tak,že -něco neexistuje,že to není možné atd???Víte prdlajs o ""času"" o časoprostoru,o tem­né hmotě,temné energii a jiných naprosto neznýmých věcech,veličinách jak vůbec něco funguje nebo nefunguje. Jsme teprve na začátku „bádání“ a nevíme vůbec nic,tak prosím vás netvrdte takovéhle vševědoucí moudrosti.