redhead

Cestopisné knihy

Doporučte mi prosím nějakou novější cestopisnou knihu :) Nic super odborného, raději bych četla o praktických zkušenostech apod. Jako příklad bych mohla uvést třeba knihy Na vandru s Reflexem. Zajímala by mě Indie, Nizozemsko, státy blízkého východu, Afrika (zejména severní). Nebo třeba webové stránky, kde bych mohla nalézt alespoň články v takovém duchu?

Odpovědi
Conchus

Doporučuji navštívit www.mlp.cz

pexxpe

Něco takového je třeba na http://www.slas­ti.cz/cz/knihy-zdarma-ke-stazeni-eknihy-mobi-epub-pdf-download.php. Jsou tam jen dvě knihy o cestování, ale třeba ta knížka o nezávislém cestování obsahuje docela hodně tipů. A výhoda je, že jsou ty knížky ke stažení zdarma.