Cesta do BRNA

Dobrý den, chci se zeptat pokud jsem se rozhodla cestovat s kamarádkou do Brna a obě jsme studentky. Máme si koupit lístek student anebo dospělí? Zatím ani jedna z nás nemá potvrzenou vlakovou/auto­busovou (oranžovou) kartičku. Bude stačit, když se prokážeme např. Potvrzením o studiu? Děkuji za odpověď

Odpovědi
quentos

bohužel jim potvrzení o studiu nestačí :{(> budete muset jet za plné jízdné. Vlastní zkušenost

tau

Pokud pojedete vlakem s Českými drahami, kupte si skupinovou jízdenku – jedna z vás zaplatí plnou cenu, ta druhá má ale 40% slevu… Takže tímto něco ušetříte, ČD totiž jako skupinu počítají už dva cestující .....
Více zde: http://www.cd­.cz/vnitrostat­ni-cestovani/jiz­denka/jizdne-a-slevy/-3613/