Já mám vyzkoušeno a je i doporučováno…vypít trochu mléka, prý odstraní i celkem intenzivní pachy:-)tedy z úst:-))))
| 0 Nominace Nahlásit |
Já bych se to asi pokusil zajíst zas něčím jiným nebo tak něco,anebo zkus slivovici ta to prej vypálí i s tím česnekem :)
| 0 Nominace Nahlásit |
já nevím kolik toho sníte ale já jsem si vždycky vzala orbitku navečer vyčistila zuby a ráno už bylo po zápachu
|
0
před 5989 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |