Mp2

Čerstvý otec – zkrácení trestu?

Kamarádka mi vyprávěla o jednom její znamem..

Ten prodával drogy.. 5let délal průtahy.. Ale od začátku védél, že si na 5 let půjde sednout..
Své přítelkyni teda udélal 2 déti.. A poté po soudu chtel menši trest.. Protože prý roky nemohl nic plánovat. Prý si myslel, že muže kdykoliv jít sedét.

Je ale zřejmé, že décka si udélal záměrné, aby se vézeni vyhnul nebo mu byl zkracen trest..
Neměl by mít naopak trest ještě větší ?
Když si udělá děcka v době, kdy ho mají na 5 let zavřít a ta jeho fetka se o né nebude mít jal postarat ?

Dost ironické je, že celých 5 let, co čekal na odsouzeni dál s klidem prodával drogy..

Nejlepší odpověď
Drap

Otcovství nemá na zkrácení trestu vliv. Pouze u přibude placení alimentů

Další odpovědi
Rokio

Plně souhlasím s Drapem.