Bobobobo

cena za poslání balíku na dobírku

Dobrý den,
chci zaslat balík na dobírku, hodnota 600, balík váží asi 2– 3 kg, doručení je po ČR. Kolik mne bude stát poštovné a kolik budu platit za složenku? Prostě kolik mne bude stát platba za balík na dobírku? děkuji a přeji hezký den
D.P.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

www.cpost.cz a zde je kalkulátor zásilek
Ale orientačně:
balík 75,–
poplatek za dobírku 10,–
za složenku typu C asi 20,–
celkem tedy 105,–Kč
Ale jak jsem uvedl na uvedených stránkách se to dozvíte přesněji.
Doplňuji:
pravuji cenu za složenku:
na účet-typ A stojí 22
v hotovosti typ C stojí 35
Takže balík bude stát celkem podle složenky buď 107,– nebo 120,–Kč

Další odpovědi
ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-stoji-dobirka-na-balik-poslany-ceskou-postou