Avatar uživatele
DusanOrlik

Jak je to s odeslanim zbozi na dobirku?

Zdravim,ve ctvrtek jsem posilal zbozi,na dobirku (konkr.jsem posilal mobil),mohla me ta osoba ktere to posilam podvest a okrast?Doted mi neprisli ani peniue a ani mobil se mi zpet nevratil.Jak mam ted postupovat?
Moc diky za odpoved

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mojitek před 3069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Českou poštou? Máš číslo zásilky? Mělo by být na podacím lístku. To zadej na https://www.pos­taonline.cz/trac­kandtrace/-/zasilka/cislo?par­celNumbers= a uvidíš, jestli si balíček příjemce už vyzvedl. Pokud ano, měla by ti pošta předat peníze způsobem, o který jsi požádal (na účet, složenkou…). Pravděpodobnost podvodu je tu minimální, peníze od příjemce vybírá poštovní doručovatel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

zboží převezme po zaplacení částky-jinak mu to nevydají.Pojistil sis ten balíček na poště??

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Ještě je brzy. Musíš ještě počkat. Záleží také na tom, kdy si adresát zásilku vyzvedne. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cizrna

Taky záleží, kdy si ten balík prevezme. Vím, ze pošta převádí peníze na účet do 3 pracovních dnů. Uz jsem taky posílal balík na dobírku a peníze jsem dostal az po dvou tejdnech od odeslání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ono záleží kdy si to vyzvedne , nějaký čas je zásilka na poště uložena na vyzvednutí,pokud si ji nevyzvedne pošta ti to pošle zpátky, teda pokud balík neztratěj, což jim jde docela dobře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek