martinecek2

Jak levně poslat balík do zahraničí ?

Dobrý den,potřebuji zjistit kolik stojí nejvíce poštovné (budu posílat balíček o váze cca 1,5kg) a do jakého státu ? Chci něco prodat na ebay ale nevím jak bych tam mohl hromadně nastavit ceníky České Pošty a tak tam chci dát jednotnou cenu (tu nejvyšší)

Dále se chci zeptat zda neznáte konkurenci která by byla levnější/spoleh­livější ? :)

Odpovědi
Drap

Myslím, že levnější nežCeská pošta nenajdeš.

Jakub Tlapal

Zdravím! Mezinárodní přeprava zásilek je nejlepší u firmy https://www.e­mons.cz/spedi­ce-pusobnost/mezi­narodni-preprava-zasilek-a-baliku-do-zahranici . Do zahraničí posílám balíček dost často, protože mám v Anglii už několik let bratra a další známé a vyzkoušel jsem několik společností a tato se mi z těch všech osvědčila nejvíc, tak už ji používám automaticky a nezkouším žádnou jinou 🙂 .

tyna.ryglova

Ahoj, já jsem posílala balík kamarádce, která žije v Anglii a nejlevnější jsem to našla u letecké společnosti https://www.rot­h.cz/ . Balík tam navíc měla rychle a bezpečně, takže mi si posíláme balíky jedině tímto způsobem.