prstskrzkrk

Za kolik Kč je možné prodat součásti (komponenty) PC?

Za kolik je mozne prodat PC Intel Core i7 6700 Skylake, RAM 16GB DDR3L, NVIDIA GeForce GTX 960 2GB GDDR5, SSD 128GB + HDD 1TB 7200 otáček, DVD, DVI, HDMI, DisplayPort, USB 3.0, čtečka paměťových karet, B&O play, Windows 10 Home 64-bit?

Původní neotázka
Cena PC – Parametry a specifikace

Odpovědi
Jiří Bohumil

Dej ho do aukce na Aukro.cz a uvidíš. Jenom si musíš „pohlídat“, aby jsi neprodal pod, pro Tebe přijatelnou cenu.

briketka10

Toto není prodejní stránka.
Informuj se na bazos.cz a
jiných podobných webech.

Arne1

otázka zní: Cena PC – Parametry a specifikace

Za kolik je mozne prodat PC?
Navíc to ani není otázka pouze oznámení.
Jestli se ptal, jakou to má hodnotu.
Měl dotaz formulovat jinak!

autacek

7tis s odřenýma ušima

Muffz

CPU – 4k
RAM – 1,5k
GK – 2,5k
SSD – 700
HDD – 1k
Čtečka – 300
Systém – Pokud je koupená licence, tak 1k, jinak 0

B&O play – netuším.

Bez toho B&O play bych to nabízel za 10–11k podle licence systému.

briketka10

orestez

Nemusíš urážet, jestli máš radu,
tak sem s ní.

Žádný moudrý z nebe nespadl.
Mohl by ses chovat slušně ke všem.

Vím, že to platilo na mě reagovala
jsem druhá v Diskuzi.
Nikomu jsem neradila ohledně PC,
jen tázajícímu odpověděla na původní
neotázku.

Na inzertním webu, jako je bazos.cz
a jiných, kde by ho mohl prodat.
Otázka = Odpověď

O prodeji použitých součástí do PC v
otázce nic nebylo až v doplnění.

annas

Poradí někdo z odborníků, zda jde o součásti PC? Nejsem si jistá, zda je moje úpoava správná.

Ptala jsem se dvou uživatelů, jeden odpověděl, že si rovněž není jistý.

Druhý mě překvapil, že vůbec na mou prosbu nereagoval. Bohužel.

led

Podľa nadpisu ide o použité súčasti HP pavilon, nie o kompletný počítač

annas

Děkuji. Tak jsem pochopila, ale raději ty „součásti“ napsala v uvozovkách.

led

Ide zjavne o HP Pavilion 550-x
orientačná stránka https://www.naj­nakup.sk/stol­ne-pocitace/hp-pavilion-550-120nc-natural-silver-p4s52ea-bcm

led

vybehnutý typ, v čase predaja bol v cene 24–25000 Kč

Arne1

briketka: On ti to nechce prodat, on se ptá jakou to má hodnotu.

briketka10

Arne1

Já nejsem idiot PC mám a žádný koupit nehodlám.
Přece vím, že mi ho nechce prodat NÉ nemluv se
mnou, jak s blbkou!

orestez

Dobře jsi zareagoval.
~ četl jsem skoro odborné stati v pc komunitě, lidi se tam ptají jak a co složit. Těžce vzpomínám jestli to byla nějaká podstránka www.zive.cz ale jist si nejsem.
Zde odpovídají na otázky kolem PC amatéři.