pilostta

Potřebuji vědět, zda základní komponenty z počítače Dell optiplex 7010 budou pasovat do PC bedny Gembird CCC-GJ-002-G?

PC komponenty

Potřebuji vědět jestli základní komponenty z počítače Dell optiplex 7010 budou pasovat do PC bedny Gembird CCC-GJ-002-G

Nejlepší odpověď
Arne1

Pokud to nemám v ruce, tak se to těžko posuzuje. Počítej spíše s tím, že to jednoduše nepůjde. Už třebas proto, že Dell tam má podlouhlý zdroj a běžné bedny jsou na „kostky“. Pokud bych to chtěl takhle na dálku zjistit, tak bych zkusil sehnat technika ve firmách které tyhle počítače prodávají (Gigacomputer, LevnaPC a další) a poprosit ho o konzultaci.

Další odpovědi
anonym

zkus stránku poradna.net v sekci PC..tam poradí skoro pokaždé, chce to ale někdy trochu tvrdé nervy…