Zacheus

Čemu tak vadí, když se přejde po čerstvě vytřené podlaze?

Odpovědi
Edison

Si to zkus… a poznáš to… Nebetyčně jednoduchý pokus, viď. Neazapomeň to zkusit na různých površích a s různými čisticími prostředky.

zjentek

V bačkorách ničemu, uschne to i na nich.

Nevím proč (teda vím), ale něco mi napovídá, že ses chtěl zeptat „KOMU tak vadí“… (;

dudu

Ožeň a zakrátko to s velkou pravděpodobností zjistíš…

Pepa25

Správě má být ne čemu, ale komu (manželce 😉.
Teď vážně: může to vadit dvěma způsoby:

  1. pokud se tam vleze ve špinavých botách či pantoflích, tak vzniknou ťápoty
  2. pokud z vytřeného přejdete do dosud nevytřeného, tak opět vniknou ťápoty

Rokio

Vadí to kvůli ťápotám.

Dochy

manželce/uklízečce…
Já když (omylem) vytírám, tak to neřeším. Vytírám proto aby se setřel prach, nikoli proto abych buzeroval ostatní.
(Také ale umím vyždímat, takže po posledním tahu podlaha uschne do dvou minut…)

mosoj

Víš čím a jak se vytírá? Tak to vezmi do ruky a bude jasno hned.

cochee

Tybrďo, máš hlavu na to, aby ti nenapršelo do krku, nebo i na jiné věci?