ecpedicelove

Čeho se nejvíce bojíte?

Nejlepší odpověď
Filip84

Ničeho. Proč bych se měl, jako, bát, proboha? 😂😂😂🤣

Další odpovědi
plebs

Politiků lobistů a jejich machrování rovněž zadlužování na věčné časy

elkon

Hloupý dotaz, k čemu by ti byla odpověď?

Malvína

Psů a zrady.

aliendrone

To záleží na tom, CO je „na pořadu dne“. Každou chvíli něčeho jiného. 😕

paul1

Hrozby z východu.

jirka F

Že v Česku zavedou zákonem popravy trest smrti podřezání hrdla.

aliendrone

Filip84>>> Jóóó, to PAMATUJI! Mládí a s ním spojený nedostatek zkušeností. To ještě nevíš, že budeš mít HOSTA na Vánoce, který se od tebe nehne a stalkovat dokáže NONSTOP třeba až do Nového roku.
UŽ MÁŠ BOBKY? 😉 😁

Ale protože jsem HODNÝ aliendrone, tak ti poradím, jak se ho na chiličku zbavit. Křižovatka, přechod pro chodce, zbytek už asi vysvětlovat nemusím. 😄

Filip84

aliendrone: Tohoto hosta bych se zbavil jednoduše: máme poblíž Kaufland, a v něm je automat na Kaffee, kde jde hledat peníz! Hned přes cestu je Lidl, v něm je automat na Kaffee, a v něm jde rovněž hledat peníz! A dalších cca 400 m je Albert, v něm je také automat na Kaffee, a v něm jde také hledat peníz!

Mezi tím bude muset přejít 5 přechodů pro chodce. Ony by stačily dva, ale já mu nakreslím plán cesty tak, aby šel po pěti.

Má do funusu vystaráno, ne? 😂😂😂

P. S. Rokio I. Kauflandský, pán na Znojmě a v Šatově, je, poslední dobou, umírněný, dokonce měl dotaz, který měl nějaký smysl, hloubku a dalo se na něj smysluplně odpovědět! Tak, víš co, nedráždi kobru bosou nohou.

aliendrone

Filip84>>> JJ, z Rokia umírněnost doslova sálá! https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pokud-bych-zil-s-uzivatelem-filip84-v-jedne-ubytovne-jak-dlouho-myslite-ze-by-prezil 😁 😁

Doporučuji osvěžit si 2. dodatek prvního zákona prof. Murphyho.
„Zdá-li se Vám, že se situace zlepšuje, znamená to že jste něco nepostřehl.“ 😄