Bronzový

Čeho jste se v dětství nejvíce báli?

zdroj obrázku: pixabay

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

d) jiná možnost

Nikdo mne nestrašil (bubákama, injekcemi atp.), nebyl důvod se bát.
Rodiče mne za prospěch netrestali (nebyl důvod). Pokud jsem porušila zákaz,
dobu návratu domů, věděla jsem, že může přijít "trest" (zákaz, omezení).
Člověk s tím počítá a je připraven, může být jen mile překvapen, když k žádnému zákazu nedojde.
Někdy jsem pociťovala trochu strachu při cestách autem. Tehdy nebyl takový provoz, jako dnes, ale "kopance" lidé dělali.
Takový TIRák nalepený na zadku osobního auta, šklebícím se řidičem a závozníkem, nebyl na zadním sedadle příjemným zážitkem.

Další odpovědi:

Zlatý

d) jiná možnost

Houserů a pavouků.

Zlatý

d) jiná možnost

Brněnské polepšovny.

Zlatý

d) jiná možnost

Taxem zavzpomínal a vybavilo se mi jako první, že asi největší strach jsem míval z prosté vatiho věty "Ukaž mi notýsek" (později žákovskou)!

Jako známky (napřed razítka se včeličkou apod.) byly v pohodě, tam nebyl problém. Ten nastával až s ostatními "přípisy". Také HODNĚ záleželo na jejich obsahu, nikoliv na délce. Zápis na půl stránky o tom, že jsem plival papírky z flustrubky (verzatilky) se mohl klidně odbýt pár pohlavky nebo jen jediným, ale na stručný zápis "nevypracoval domácí úkol" byl vati vysazenej ("Povinnosti si BUDEŠ plnit!!"), bez vyjímky to končilo jeho sevřením rtů do úzké čárky s následným "Připrav si řemen!" Ojojoj, kdepak nějací bubáci! ;) :D :D

Nejzvláštnější na tom mi dnes přijde to, PROČ jsem tenkrát tak zarytě ty úkoly nedělal, navzdory tomu, že jsem o nich věděl a vlastně ani nijak těžké nebyly, byl to jen strašný OPRUZ. Fakticky si už nevzpomínám. :o

Zlatý

a) nadpřírozených věcí(duchů,bubáků)

Já jenom bubáků, napřirozeno mi nevadilo. A pak ještě, že máma zase bude bít tátu, takže ještě to...

Zlatý

d) jiná možnost

Tmy a pavouků.
Podívat se pod postel = smrt.
Jít do sklepa, kde jsou pavouci = smrt.
Zhasnout a spát = smrt.

Bronzový

a) nadpřírozených věcí(duchů,bubáků)

spíš těch bubáků

Zlatý

d) jiná možnost

věcí které jsem neznal. K čemu ti takováto otázka, stejně jako tvé další, bude dobrá?

Bronzový

d) jiná možnost

Tmy

Bronzový

d) jiná možnost

Dospělosti, vůbec jsem si ji nedokázal představit a nechápal jsem jak někoho může těšit, ale i třeba toho že se otevře stěna u postele a někdo mě vtáhne dovnitř (jako v mém snu), usínal jsem pak často s nohami opřenými o stěnu :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5954
Zlatý led 3192
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2760
Zlatý briketka10 2502
Zlatý Kepler 2375
Zlatý marci1 2064
Zlatý quentos 1764
Zlatý mosoj 1626
Zlatý iceT 1617

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.