Avatar uživatele
jirka F

Čeho jste se v dětství nejvíce báli?

zdroj obrázku: pixabay

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, EKSOT123 před 1433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Odpoveď byla označena jako užitečná

d) jiná možnost

Nikdo mne nestrašil (bubákama, injekcemi atp.), nebyl důvod se bát.
Rodiče mne za prospěch netrestali (nebyl důvod). Pokud jsem porušila zákaz,
dobu návratu domů, věděla jsem, že může přijít „trest“ (zákaz, omezení).
Člověk s tím počítá a je připraven, může být jen mile překvapen, když k žádnému zákazu nedojde.
Někdy jsem pociťovala trochu strachu při cestách autem. Tehdy nebyl takový provoz, jako dnes, ale „kopance“ lidé dělali.
Takový TIRák nalepený na zadku osobního auta, šklebícím se řidičem a závozníkem, nebyl na zadním sedadle příjemným zážitkem.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

d) jiná možnost

Houserů a pavouků.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

d) jiná možnost

Brněnské polepšovny.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

d) jiná možnost

Taxem zavzpomínal a vybavilo se mi jako první, že asi největší strach jsem míval z prosté vatiho věty „Ukaž mi notýsek“ (později žákovskou)!

Jako známky (napřed razítka se včeličkou apod.) byly v pohodě, tam nebyl problém. Ten nastával až s ostatními „přípisy“. Také HODNĚ záleželo na jejich obsahu, nikoliv na délce. Zápis na půl stránky o tom, že jsem plival papírky z flustrubky (verzatilky) se mohl klidně odbýt pár pohlavky nebo jen jediným, ale na stručný zápis „nevypracoval domácí úkol“ byl vati vysazenej („Povinnosti si BUDEŠ plnit!!“), bez vyjímky to končilo jeho sevřením rtů do úzké čárky s následným „Připrav si řemen!“ Ojojoj, kdepak nějací bubáci! ;) :D :D

Nejzvláštnější na tom mi dnes přijde to, PROČ jsem tenkrát tak zarytě ty úkoly nedělal, navzdory tomu, že jsem o nich věděl a vlastně ani nijak těžké nebyly, byl to jen strašný OPRUZ. Fakticky si už nevzpomínám. :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

a) nadpřírozených věcí(duchů,bubáků)

Já jenom bubáků, napřirozeno mi nevadilo. A pak ještě, že máma zase bude bít tátu, takže ještě to…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

d) jiná možnost

Tmy a pavouků.
Podívat se pod postel = smrt.
Jít do sklepa, kde jsou pavouci = smrt.
Zhasnout a spát = smrt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

a) nadpřírozených věcí(duchů,bubáků)

spíš těch bubáků

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

d) jiná možnost

věcí které jsem neznal. K čemu ti takováto otázka, stejně jako tvé další, bude dobrá?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

d) jiná možnost

Tmy

Upravil/a: Jan Kunčar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

d) jiná možnost

Dospělosti, vůbec jsem si ji nedokázal představit a nechápal jsem jak někoho může těšit, ale i třeba toho že se otevře stěna u postele a někdo mě vtáhne dovnitř (jako v mém snu), usínal jsem pak často s nohami opřenými o stěnu :D

Upravil/a: Lurius

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek