Altair-AC

Čeho chce kluk dosáhnout, začal-li se s holkou bavit až poté, co se o ní dozvěděl, že někoho má?

Znám jednoho kluka na střední a on se vůbec nebavil s jednou holkou. Ale jakmile se provalilo, že ta holka někoho má(a ne, není to ten kluk), tak se s ní začal hodně bavit.Ale přitom předtím (ty 2 roky) si jí ani nevšiml.

Odpovědi
Drap

Jak to máme tady vědět. Zeptej se přímo jeho když tu informaci potřebuješ.

Kepler

Třeba si předtím myslel, že je ještě panna, a tak neměl zájem. Anebo ho hrozně baví přebírat někomu holku. Nebo dokonce toho někoho dokonce zná, tak tím tuplem 🙂

autacek

Na to je jednoduchá odpověď, každá holka někoho má, dokud není s tebou.