Casey , Gnosis – bronz ! 🙂 To by v tom byl cert , abych se tu nevdala !! Jsem tu doufam spravne na seznamce !! 🙂

Blahopreju a poslete fota !! 🙂 -iv-
Doplňuji:
Dedopetre , velmi spravne !! A ostatni si z neho vemte priklad !!
P.S. mame to tedy rozdelene. Nevesty jsou vase a zenisi moji ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
Berušinka

Nedá pokoj a nedá =)

Další odpovědi
dědapetr

Já se neodvážil ty chlapy napsat.
Blahopřeji.

Andělé

Jééé-iv-,tak jste našla ženichy 🙂:-) A hned rovnou dva 🙂 Nerozdělíte se se mnou? 🙂
Casey,Gnosis,přij­měte mou upřímnou gratulaci,jen tak dál:-) Dnes pánové slavíme spolu 🙂 (tedy,jestli mi to -iv- dovolí 😁)

casey

Moc vsem dekuji. -iv- nic neunikne.
Dnes slavim s andelem, tak to si necham libit, nevim jestli me -iv- pusti, natoz se rozdeli.
Dal bych i nejake palce, ale uz dopoledne dosly. Myslel jsem, ze, kdyz se to prehoupne do bronzu, nabehnou dalsi a kdepak. Musim pockat do zitra.
Nejsem tady dlouho, ale prispivaji sem fajn lidi a clovek se spoustu veci dozvi. Vzdy, kdyz mam chvilku se podivam, co je noveho.
Jeste jednou dik.

hanulka11

  • iv – ty si koleduješ, ale fakt

led

  • iv- zakladáte Nové ivMěsto? Pomaly už aby ste mali voľby na starostku. Kandidujete?

Novým budovateľom vášho ivMěsta prirodzene blahoželám k bronzu a občanstvu vášho mesta

barnajka

Casey, Gnosis – taky vám oběma moc gratuluju! :) Myslím, že oba máte štěstí, že k registraci na Odpovědi ta fotka není nutná – -iv- by vám pokoj nedala. To je hrozná ženská, tohleto… :DD

Jo, casey – nechci brát iluze, ale i když už máš bronz, s palečky budeš válčit dál :) Ono se zdá, že 50 palců na den je dost, ale není. Já poslední dobou často palcuju na dluh – jeden den palce dojdou, slíbím opalcovat dodatečně..jenže tím si druhý den ten limit vyčerpám jenom zaplácáváním starých dluhů a nezbývá na aktuální palcování. Asi neumím hospodařit :))

gnosis

taky dekuji vsem, uz jsem se bal, ze si nikdo nevsimne:) ale ja jsem jeste mlady a nezaopatreny, to zatim na svatbu neni:) dalsi cil, stribro.
Doplňuji:
foto klidne, kdyz se nebudete smat:)

anonym

  • iv-,to je bigamie.Dva kousky najednou?Jinak chlapi,posílám blahopřání.

anonym

Gnosis , tak ja si pockam , az budete stribrny. To uz totiz budete zaopatreny ( s tim stribrem ) . 🙂 A ze jsem o 70 let starsi ? Dnes zadnyproblem. Tedy : Pro me zadny ! 🙂 -iv-

gnosis

presne tak, vekovy rozdil je lasce ukraden, ta prece prenasi i hory. zkusim se teda nejak zaopatrit:)

anonym

Gnosis, ok. Ruku na to. Pockam si ale radeji , az budete zlaty. Preci jen ma zlato vetsi hodnotu, nez stribro. 🙂 Pak domluvime termin.:-) -iv-

gnosis

dobra tedy. bohata laska je lepsi nez chuda laska, to je fakt:) nechame to uzrat.

anonym

Casey , co se da delat , no. Andele je holt hezci a mladsi a chytrejsi … beeee . ☹
Muzete to tedy s ni oslavit. Holt pujdu na svatbu jen za svedka . ☹ -iv-