leporela22

čas strávený na youtube

zajímalo by mě jestli se dá na youtube zaptat když sem pořád přihlásenej kolik jsem videii shlédnul za tu dobu co tam jsem zaregistrovanej?

Odpovědi
Matthew

Myslím, že takovouhle funkci youtube (google) nenabízí. Ale ostatní statistiky jsou tam vcelku pěkně zpracované ;)

sdesigner

Badisko neviem ako to myslis ale myslim ze youtube je vyborna alternativa ak napriklad nemas pristup ku kablovke. Okrem debilin tam najdes vela uzitocnych veci. treba len hladat. Mnozstvo dokumentov, zaznamy z podujati, how to videa atd…ja travim na youtube dost casu :D az mam problem z mojim obmedzenym datovym pripojenim :(