Rafaelo111

Jak dlouho denně a za jakým účelem trávíte čas na netu? Co vás nutí otevřít prohlížeč (jako závislost)?

Jak dlouho denně a za jakým účelem trávíte čas na netu? Co vás nutí otevřít prohlížeč (jako závislost)? Případně jak jste se zbavili závislosti nebo přestali vysedávat na netu.

Odpovědi
Hufnágl

víc mě nenapadlo

Většinu času strávím tvorbě svých webových stránek. Pár minut ztratím tady, ale aspoň se odreaguji při pitomostech – některých uživatelů.

Rokio

pokec, sociální kontakt

Odpovědi.cz

Na druhém místě jsou faucety a na třetím RPG hra o upírech.

jsemjá

pokec, sociální kontakt

Chybí jiná odpověď, ale bloguji, a chodím sem. Někdy i něco jiného.

briketka10

online seriál/film

Sleduju filmy a seriály z Netfixu, nebo uložené z externího disku.

briketka10

K čemu je ta anketa, když je nebodovaná??
Na netu jsem celý den krom noci, kdy spím!

quentos

DO POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to pole jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA.