Avatar uživatele
annas

Čas jsou peníze, ale peníze se nerovnají času. Bez peněz se dá ještě vždy mnoho udělat, bez času nic. Jak chápete?

Autor citátu je Jan Neruda.

https://forbes­.cz/quote/jan-neruda-cas-jsou-pry-penize-ale-penize-se-nerovnaji-casu-bez-penez-se-da-jeste-vzdy-mnoho-udelat-bez-casu-nic/

Co sportovci ? Čas jsou peníze …

Který běžec dostane vyšší finanční odměnu? Uběhne-li trať 100 m pod 10 s, nebo nad 10 s?

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/vector­s/b%C4%9B%C5%BE­ec-stickman-kreslen%C3%BD-film-309053/

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Drap, Zvědavý, dust8, aliendrone před 1317 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Pokud mám peníze, mohu si zvolit libovolný dopravní prostředek, abych se dostal k cíli Například v Praze ze Zličína na Hlavní nádraží pěšky, nebo metrem. V prvním případě ušetřím peníze, ale bude mi to trvat mnohem déle. Je rozdíl 3 hodiny nebo 30 minut.
A pokud mám peníze, ale nepoužije je ve vhodnou dobu, například při dobrém kurzu, tak mám peníze, ale nemám čas.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Samozřejmě že je nejlepší být bohatý a být pánem svého času. To se ale málokomu poštěstí. Čas je pánem všeho. Dokonce hojí i staré rány. Získat čas je získat mnoho.

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je to snadné. Co bych měl udělat dnes, odložím na pozítří a tím získám dva dny času, který mohu využít pro sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Já to chápu DOSLOVNĚ.
Time management je klíčový pro jakoukoliv činnost. Od bitev, přes obchod až třea po sex. ;) :) Většina to sice redukuje na pouhé „načasování“, ale je to mnohem komplexnější problematika a jako u všeho (co je opravdu DŮLEŽITÉ) platí, že všichni to „chápou“, ale obvykle k tomu nepřihlíží (nebo alespoň ne s dostatečnou pozorností). ;) :)

Odpověď na otázku „běžce“ – to záleží HLAVNĚ na pořadateli závodu! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek