annas

Čas jsou peníze, ale peníze se nerovnají času. Bez peněz se dá ještě vždy mnoho udělat, bez času nic. Jak chápete?

Autor citátu je Jan Neruda.

https://forbes­.cz/quote/jan-neruda-cas-jsou-pry-penize-ale-penize-se-nerovnaji-casu-bez-penez-se-da-jeste-vzdy-mnoho-udelat-bez-casu-nic/

Co sportovci ? Čas jsou peníze …

Který běžec dostane vyšší finanční odměnu? Uběhne-li trať 100 m pod 10 s, nebo nad 10 s?

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/vector­s/b%C4%9B%C5%BE­ec-stickman-kreslen%C3%BD-film-309053/

Odpovědi
Kelt

Pokud mám peníze, mohu si zvolit libovolný dopravní prostředek, abych se dostal k cíli Například v Praze ze Zličína na Hlavní nádraží pěšky, nebo metrem. V prvním případě ušetřím peníze, ale bude mi to trvat mnohem déle. Je rozdíl 3 hodiny nebo 30 minut.
A pokud mám peníze, ale nepoužije je ve vhodnou dobu, například při dobrém kurzu, tak mám peníze, ale nemám čas.

hapiky

Samozřejmě že je nejlepší být bohatý a být pánem svého času. To se ale málokomu poštěstí. Čas je pánem všeho. Dokonce hojí i staré rány. Získat čas je získat mnoho.

Drap

Je to snadné. Co bych měl udělat dnes, odložím na pozítří a tím získám dva dny času, který mohu využít pro sebe.

aliendrone

Já to chápu DOSLOVNĚ.
Time management je klíčový pro jakoukoliv činnost. Od bitev, přes obchod až třea po sex. ;) :) Většina to sice redukuje na pouhé „načasování“, ale je to mnohem komplexnější problematika a jako u všeho (co je opravdu DŮLEŽITÉ) platí, že všichni to „chápou“, ale obvykle k tomu nepřihlíží (nebo alespoň ne s dostatečnou pozorností). ;) :)

Odpověď na otázku „běžce“ – to záleží HLAVNĚ na pořadateli závodu! ;) :D :D