sonara

Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, woodoo, magie… věříte tomu?

Hezký den všem.
Jaké máte zkušenosti s černou magií? V poslední době mám jen samé neštěstí.
Kámoška mi řekla, abych šla k věštkyni-čarodějnici, že může jít o kletbu.
Je to vůbec možné někoho proklít a podobné věci?
Myslím, že to je jen v pohádkách pro děti. Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, woodoo, magie… věříte tomu?
Woodoo, černá magie tomu věří a praktikují jen někde v Africe.
Nevím co si mám o tom myslet.
Sama jsem na pochybách. Co když je to přece možné?
Nemá někdo kontakt na nějakého „šamana“, který se zabývá proklínací magií?

Dnes jsem našla nějakého experta na černou magii.
zde http://sibyla­.eu/vizitka/68
To co tam nabízí mi přijde nemožné. Já tomu nevěřím.
Myslím, že všechno kolem věštění a magie je podvod nebo pouze nějaké triky.
Něco jako horoskopy ..

Nejlepší odpověď
briketka10

Tomu já nikdy nevěřila a věřit nebudu.
Je to podvod.
Šarlatáni se nestydí z věřících lidí vylákat
nemalé částky peněz.

Nikomu jejich víru neberu. 🙂

Další odpovědi
Spartaboy

Já na magii a podobné věci věřím. Ale asi nestačí jen si říct že někoho proklínám. A určitě se vše člověku vrátí to dobré i to zlé. Bohužel nikoho kdo by se tím zabýval neznám. Zkus třeba někomu upřímně pomoct kdo to potřebuje. Přej lidem jenom hezký věci a zabývej se něčím hezkým.Třeba se tím zbavíš toho špatného. Prokletí to být nemusí podle mě.

WhiteCrow

Pokud nechceš přijít o rozum, doporučuji se tomu obloukem vyhnout…

da ny

Nejprve si o Vúdů něco přečtěte , ať víte, o čem mluvíte…;) „Vúdú bývá často mylně považováno na základě různých pověr za temný kult a formu „černé magie“..“
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/V%C3%BAd%C3%BA
Každá černá magie bývá, po zásluze potrestána.
Magie, černá nebo bílá je stále jen magie, tedy nežádoucí…
Někteří lidé jsou obdařen/získajíi zvláštníi schopnosti, nadáním, dovednosti, ať se nám to líbí, nebo ne.....
Přemítat o něčem, o čem nic nevím, čeho se bojím , je nesmysl a ztráta času i energie.
Obávat se, strachovat je nesmysl.
Je třeba se chovat tak, jak si přejeme, aby se ostatní chovali k nám (v kladném smyslu).
" Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno." Pokud si zafixujete, že jste smolař, budete jím ;) Plánujte si příjemné věci a chovejte se tak
Víte vůbec, co je „pravé“ neštěstí?

zjentek

Nepomůže, marné… pakliže jsi prokletá, šaman ti pomůže asi stejně jako prášky od psychiatra- taky berlička!

ten který je

Člověk by se měl takovým věcem vyhýbat,nepřináší to nic dobrého.Navíc si myslím že schopnost porozumět těmto silám lidé z civilizovaného světa dávno ztratili.Snad ještě nějací obyvatelé,ukryti mimo dosah moderního světa kdesi v pralese Amazonie,Papui Nové Guinei nebo na Sibiři mohou těmto skrytým silám porozumět.

ivzez

Neexistuje černá ani bílá magie, nevěřím na nic z uvedeného.
A Vy byste také neměla…

Kelt

Víra ovlivňuje tvoje jednání, když budeš věřit, že spadneš ze židle, tak se ti to stane. Ale ne proto, že jsou čarodějnice, ale že věříš, že mají takovou moc.

Spartaboy

Já na magii a podobné věci věřím. Ale asi nestačí jen si říct že někoho proklínám. A určitě se vše člověku vrátí to dobré i to zlé. Bohužel nikoho kdo by se tím zabýval neznám. Zkus třeba někomu upřímně pomoct kdo to potřebuje. Přej lidem jenom hezký věci a zabývej se něčím hezkým.Třeba se tím zbavíš toho špatného.

annas

Karma je zdarma …zákon karmy. Každý čin se vrátí k tomu, kdo ho vykonal.