Caro pro děti

Dobrý den ! Chtěla bych se zeptat, jak staré děti mohou pít nápoj Caro. Děkuji. Jana

Nejlepší odpověď
annas

Mám před sebou krabici s kávovinou Caro. Je na ní uvedeno, že je vyrobena jen z přírodních surovin, a to ječmene, žita a čekanky. Proto si myslím, stejně jako Nuk-Nuk, že Caro je vhodné i pro Vaše dítě.

Další odpovědi
BEAES

Ano můžou ho i děti, pamatuji si, že jsme podobné kávovinové náhražky dostávali i ve školce – jako bílou kávu.

Nuk nuk

Caro je rostlinná kávovina, nemá tedy složením nic společného s klasickou kávou a neobsahuje kofein. Jestli se nepeltu, vyrábí se z čekanky, takže by nemělo obsahovat nic, co dětem škodí. Myslím, že od ukončeného 1. roku jej můžete dávat.

Q

Je mnohem lepší produkt „MELTA“, je čistě přírodní, scedit přes sítko nebo kupovat pytlíkovanou jako čaj. Buď podávat bez mléka – pak ze začátku určitě ve slabší koncentraci a nebo ředěné mlékem a to tím, které používáte normálně. Je-li dítě kojené, tak bych určitě doporučila bez mléka.

S tím věkem je to podobné, 7 měsíčnímu odchovanci na umělém mléce určitě neublíží, kolem toho roku bych to viděla jako změnu pro kojence.

S mlékem, které přidáváme opatrně, aby nezpůsobilo alergie.