SajmonModer

Call of Duty: Modern Warfare 2 (PS3)

Chci se zeptat, dohrál jsem tuhle hru až do konce, ale když si najde v menu na Kmapaň (Campaign), tak mi to píše, že mám splněných 50%. Nevíte někdo proč to tak je? Děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

Je docela dobře možné,že jsi nesplnil všechny zadané mise nebo bonusové úkoly,nebo jsi měl jen něco sbírat.Můj mladej to hrál a dohrál,ale nevím jaké měl na závěr skore,ale když hrál God of var,tak hru měl dohranou do konce,a taky jen na 95%.A bylo takto u více her.