zjentek

Byly letos vinné mušky?

Vůcec jsem se letos nesetkal s octomilkami a proto se ptám. Přitom citróny atd. jsou stále v kuchyni, tak jako i všechny ostatní sezóny, na svých místech, dokud žiji. A nikde ani mušky. Děkuju.

(Kategorie hmyzí říše.)

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, viděl jsem je několikrát, i když v letošním roce zřejmě méně než v létech minulých.

Další odpovědi
paul1

Měli jsme je jeden čas, lítali nad odpadkovým košem s odpadkami zeleniny.

cappuccino

Zahledla jsem je v Lidlu v tech taskach se zbytkovym ovocem a zeleninou. To me navzdy odradilo od tohoto levneho nakupu:)

aliendrone

Tak zcela určitě vím, že byly NEVINNÉ, ale jen do doby, než potkaly zjentka. 😉
Každopádně jsou často ke shlédnutí v nákupácích – oddělení zeleniny. Ponejvíce té balené. 😕