Pipka

Byly jste na dva roky na vojně? Opraveno: Byli jste na dva roky na vojně?

Hrubku ve slovese bylY jsem opravila až dodatečně, protože když jsem se objevila, někteří uživatelé už reagovali. Jejich odpovědi by pak nedávaly smysl. annas
..

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

ne

Nebyla jsem na vojně ani jeden den, natož tak dva roky. U žen to nebyla povinnost a jít na vojnu dobrovolně, to mě nelákalo.

Další odpovědi
gecco

ano

I když se asi ptáš jen holek, ne???
😁

brillant

ne

mám modrou knížku

anonym

ano

Ano,poctivé dva roky.

anonym

ne

nemohu přesně odpovědět, byl jsem tam skoro 54 měsíců

sevos

ano

Zbynas

ne

Hlasoval jsem, ačkoliv nejsem žena (předpokládám, že autor je jazyka českého neznalý, ne, že se ptal pouze žen)

lexx

ano

byl ale jako AVKVŠ abso, špagi, ešus…12 měsíců v poddůstojnické hodnosti, poslední rok prázdnin to byl, Praha, vycházky, holky, pivo smíchov desína za dvě pade…

dědapetr

ano

Jedn a půl roku vojenské stavby a potom dva roky vojny.

anonym

Jen to slovo byly máš trošku špatně,
má tam být byli.

anonym

Snad to někdo z pověřených opraví!

annas

Nechtěla jsem opravovat, protože už reagoval gecco, takže jeho odpověď by nedávala smysl.

gecco

Annas – to by došlo i Jugarovi…
😉

anonym

On si to každej přebere…