paul1

Bylo v mládí něco, co jste se báli říct rodičům?

Mně se stalo při „hraní si na chemiky“, že jsem si polil poměrně zachovalé kalhoty hypermanganem. Jasně, že to nešlo ničím vyprat ani vyčistit, tak jsem kalhoty schoval do skříně na spodek . Dlouho to netrvalo a máma se začala vyptávat, proč nosím jen jedny a kde mám ty druhé kalhoty. Tak jsem musel s pravdou ven. Obešlo se to bez nářezu, máma na mně viděla, že jsem z toho zklíčený a slitovala se nade mnou.

Nejlepší odpověď
orwell

Řekl bych, že každý určitě má z té doby „pár kostlivečků ve skříni“, se kterými se rodičům nechlubil. Za mého mládí se průšvihy odehrávaly ponejvíc ve škole. A když se člověk třeba o přestávce porval, často to pan učitel řešil za dveřmi ručně stručně. Říct doma tátovi pravdu, proč mám červenou levou tvář, dost dobře nešlo. To bych měl v momentě červenou celou hubu.

Další odpovědi
Justin1

Když jsem byl zamilovaný, tak jsem se bál to říct, bylo mi z toho blbě, ale musel jsem říct, co mi je.

Ametyst

Jako malá jsem podváděla s jídlem, které mi nechutnalo. Hledala jsem různé šikovné schovávačky a úkryty, a pak nejbližší šanci, jak jídlo vyhodit, Jednou to maminka objevila, když se kus jidla nechtěl potopit ani po spláchnutí. 🙂

jirka F

Matně si vzpomínám že jsem nasypal jako malý kluk pet-láhve do nedaleké strouhy ale byl s toho u rodičů docela průšvih.Druhý případ byl jak mně šikanoval nějaký cigán a vždy na mně čekal u přejezdu a jestli se chci prát.Nakonec to skončilo tak že jsme se domluvili že to neřeknu rodičům a nechá mně poté na pokoji svoje slova dodržel rodičům jsem to řekl až za 5 let.

ten který je

Při opékání buřtů jsme s kamarádem díky naší neopatrností zapálili louku.Doma jsem se bál to říct.Z dálky vše ale viděly sousedky a vše oznámily rodičům.Dostal jsem velký výprask.Také jsem se bál objevení skrýše,kde byla černobílá fotografie dvacáté kopie nevalné kvality nahé ženy.:-)))

Srandista

Kouření za školou
Doma ukradený alkohol
Rvačka
Poznámka
Stavění bungru
Odpalovaní pyrotechniky
Rozbitý skleník

Samé klukoviny, na které se časem stejně přišlo.

aliendrone

Éééé… asi tak skoro VŠECHNO. Měl jsem pecháčka v tom, že věci které by třeba „schroupl“ vati se nelíbily mutti a naopak. Ať jsem dělal co chtěl, zřídkakdy to bylo dost dobré, obvykle ovšem byl průšvih. Popravdě – byl jsem obtížně zvladatelný parchant a tudíž řemen nikdy neměl delší dovolenou. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

aliendrone " řemen nikdy neměl delší dovolenou." pomohlo to? 🤭

aliendrone

led>>> Ó jasnooká v jejímž stínu bledne Helena Trójská – to přeci nemohu posoudit já. CO myslíte VY? ;) :D :D

led

aliendrone, prajem vášmu otcovi dlhý život a pevnú ruku :D