jirka F

Byli jste se už dnes proběhnout, je tak hezky na světě?

Já už jsem byl na procházce se psem a odpoledne budu skládat dříví z lesa na hromadu.

Byli už jste se dnes proběhnout,když je tak hezky na světě?

Nejlepší odpověď
aliendrone

JJ, Kepler je proslavený veselý cyklista. Tlemí se u toho tak, až mu zuby nejsou vidět skrz na ně připlácnutý hmyz. Dokonce i občas spolkne včeličku, vosičku či jinou bestii a stále je mu hej. No, uvidí se co bude, až mu do tlamky vletí pořádný Messerschmitt – třebas od annas za nemravné zírání do výstřihu. ;) :D :D

Jinak GRATULA k náročnému dopoledni, to mi neříkej, že „tohle VŠECHNO“ jsi stihl sám, jen s pomocí psa!! ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Já jsem se projel na kole už včera. Protože při tom už není nutné míti roušku, málem jsem spolknul nějaký hmyz.

Kelt

Tak jsem se vzbudil v 10:00 a do 12 hodin jsem stihnul jeden nákup a čeká mne další. Hezky je, to je pravda.

Nandi

Včera jsem byl na dlouhé procházce,nasbíral jsem pár květin do herbáře.Dnes zatím ne.