Kazatel

Byli jste někdy v Rusku?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

ano

Ano.

Další odpovědi
annas

jiná odpověď

Byla jsem 2× na rekreaci ROH v bývalém SSSR, takže současnými názvy v Rusku – Moskva, Leningrad = Petrohrad),l Petrodvorec – nejokazalejší ruské město,s paláci, sídlem ruských carů, které bylo inspirováno francouzským
Versailles. i na Ukrajině – Kijevě a Soči u moře.

V Rusku krásné památky, navštívili jsme obchodní dům Gum vystáli u obchůdků fronty, ale zboží málo. Povinná návštěva mauzolea V. I. Lenina.

Už jsem odpovídala – viz otázka
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-na-lenina-stoji-stala-fronta

Rokio

ne

Nebyl, neboť nejsem d*bil.

paul1

ne

Na ten směr jsem dojel nejdál do 2,5 milionového Kyjeva (teď Kyjiv). Dál jsem se nedostal

Rocker

ne

Vždycky jsem se chtěl podívat do Moskvy a na Sibiř.Teď už to bude asi složitější,ale snad to ještě stihnu.
Ale před kovidem jsme stihli Ukrajinu-Černobyl,Prip­jať,Pjervomaj­sk a Kyjev.Tam už to teď taky asi nepůjde.

Arne1

ano

V roce 2019 se otevřela možnost se jednoduše dostat do ruského Kaliningradu – prozíravě jsem to využil a zařadil Kaliningrad do plánu cesty po Pobaltí. Kromě toho jsem byl před mnoha lety v Moskvě a Leningradu (tehdejší jméno).

zjentek

jiná odpověď

Jistě 🤷‍♂️

marci1

ne

Ne, nebyla. Moje příbuzná tam byla před rokem 1989 a když chce říct, že má pravdu, tak v legraci říká: „Byla jsi v Rusku, viděla Lenina? Já jo.“ 🙂

GM

ne

Dvorní šašek

ne

Šifonér

ano

Drap

Rokio: Sám jsi byl nejdále v Praze, Svou odpovědí v podstatě potvrzuješ to, že debil jsi.

Gus_Fring

Dědku, zalez do domova důchodců a neurážej.

Rokio

Drap: Pro tebe pan debil.