SajmonModer

Byli jste někdy svému pertnerovi nevěrní?

Buďme upřímní,)
Doplňuji:
Neonka: Já vám, ale zkusil jsem to 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

Ne nebyla a ani nikdy nebudu
Doplňuji:
Já jsem si manžela brala protože ho mám ráda budu s ním v dobrém a i jak se říká ve zlém a né abych mu zahýbala nebo se s ním rozvedla.

Další odpovědi
Terryle

Co je nevěra?
Je nevěra chtít zahnout a nemít s kým… nebo flirt? nebo pusa? nebo vyspání? nebo dlouhodobější bokovka?

Můj vztah byl hodně zvláštní, ale do nevěry mě to netáhlo. Asi bych do ní nešla. Kdyby mě k ní něco táhlo, znamenalo by to, že „hlavní“ vztah je v něčem špatnej a že to chce nad tím pouvažovat… a něco dělat.

aramah

Tak to jsem zvědavá kdo se přizná.

Neonka

Sajmone, na tohle téma se ti tu lidi zřejmě moc nerozepíšou. 🙂

iceT

Tomu současnému ne,ani to nemám v úmyslu.

Terryle se jako vždy vyjádřila přesně-co je dnes považováno za nevěru?

hanulka11

na to ti nikdo neodpoví -hahahahaha

BEAES

Ne

Honzucha

Kde najdu ještě jednu takovou panenku?

kropitko

Ano byla, ne současnému partnerovi, důvody proč to tak bylo uvádět nebudu.

Rocker

Ano