sesednizkola

Byli jste někdy nebo jste dnes na Štědrý večer sami?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já jsem každý Štědrý večer sám už 13 let a vůbec mi to nevadí. Zas tak úplně sám nikdo nikdy není, zvláště dnes, ve světě moderních komunikačních technologií. Jo, mladík jménem Crusoe to na svém ostrůvku měl horší. A jak na sviňu měl později za společníka zase kluka…

Další odpovědi
zjentek

Ano, stejně jako kterýkoli jiný všední den.

Hare Krishna! ;)

Keplare kdybys nekecal:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mozne-ze-kapr-vyciti-svuj-konec?_fid=cycg

nyjono

Ano.
Ale proto, že s těmi, s kým by se mohlo být, se být nechtělo 🙂