jirka F

Byl dříve web Odpovědi.cz co se týká morálky lepší?

Připadá mně, že ohleduplnost se zde už moc nenosí. 😮 a to jsem tady od roku 2013, takže jsem zažil i časy, kdy všichni uživatelé byli v pohodě.

Nejlepší odpověď
elkon

Když jsi to zažil, tak asi ano, sám vidíš, jakými hovadinami se to zde hemží.

Další odpovědi
Drap

Nesrovnatelně lepší a pokud přece nastalo nějaké vybočení, byl zde pracující admin

led

V čase vzniku a pár rokov na to admin sa staral o čistotu tejto stránky. Zmenou majiteľa a niekoľkými zmenami adminov, prirodzene aj generačnou výmenou užívateľov a ich náhľadom na dianie vo svete, tj.zmenou užívateľskej „morálky a pohľadu na spoločnosť“, táto stránka stratila svoj kredit medzi stránkami s podobným zameraním.

Malá poznámka k myšlienke textu v otázke „časy kdy všichni uživatelé byli v pohodě a ready“. Žiaľ, to je len jednostranný ideálny pohľad, v skutočnosti aj vtedajší užívatelia boli ľudia… Ale „chybovať je ľudské“ a „veľa ľudí, veľa pohľadov“ platilo aj vtedy a platí aj dnes. Jednoducho „jediný (spoločný) pohľad“ má len… koľko asi ľudí? Isto nie všetci.

Filip84

Morálka je subjektivní, dotaz, proto, nesmyslný.

Konec konců, hovadinami to tady hojně spamuješ právě i Ty, takže, řekněme, Tvá nepřítomnost by zdejší atmosféře byla rozhodně ku prospěchu, když už se, tedy, ptáš.

zjentek

Určitě. Po sociálním experimentu Covid 19 jsou lidé/občané tak vystrašení, že už se bojí všeho, ba bez obav se už dokonce svobodně na cokoli ani nezeptají. Tato situace nahrává určitým konkrétním exotům z řad uživatelů tady na webu (nemohu jmenovat bo mně příspěvek titíž smažou) a tedy morální je to tady současně až k zblití.

Mesiáš

V minulosti to zde nebylo lepší ani horší, bylo to zde jiné, protože vše je zde testovací verze.

zjentek

Oprava: …Že se jedná zpravidla o exoty tečkované snad netřeba dodávat. děkuju. (;

Filip84

Jyřýk – zase – motýly létaly: ty odpovědi byly, eo ipsoByly dříve odpovědi…“, nikoli „Byli dříve odpovědi…“.

Nehledě na to, že to je neživotné, odpovědi.cz jsou web, web nemůže mít morálku, takže otázka měla být formulována, spíše, něco, jako „Byla dříve na webu odpovědi.cz lepší morálka?“, nebo tak něco. 🙄🙃

Sám nejsi s to zformulovat větu bez motýly létaly a řím a berlýn, ale do furt něco posuzuješ, furt kušníš, furt otravuješ, furt Ti není něco Recht a vůbec musíš furt dělat alotrium!

Jdi s tím už do prdele! 🙄👿👿👿

zjentek

…Že se jedná zpravidla o exoty tečkované snad netřeba dodávat. děkuju. (;