Agneta

Byli byste pro houpačky na zastávkách MHD v Praze?

Praha by tím byla unikátní:DDD

Prostě něco…nějaký systém, který by vyhovoval a nepřekážel – by se snad mohl vymyslet.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

ano

Ano, ale nevím, jestli by se to líbilo starším lidem.
Vedle houpačky s lavičkami a to by bylo v pořádku :))

Další odpovědi
Kepler

ano

Sice by to asi překáželo, ale potenciální cestující by mohl lépe uvažovat: přijede – nepřijede – přijede – nepřijede…

zzzzz

ano

S pohodlnou opěrkou a vyhřívaným sedátkem a s obsluhou co mě bude houpat 🙂 Bych možná začala jezdit s MHD 😁

arachis

ne

Je málo nehod dětí? Určitě ne, dělat „hřiště“ u zastávek, jako řidič MHD bych se asi picla.

anonym

ne

další věc k posprejování a zničení. leda že by byli sebedestruktivní i s tím, kdo se k nim špatně zachová.

gecco

ano

Jasnňéééééééé­ééééééééééééé­ééééééééé…
😉

brillant

ne

Drap

jiné

Je mi to jedno. Do Prahy přijedu zcela vyjimečně a ještě méně použiji veřejnou dopravu. Problém by byl asi s tím místem, s povolením a s financemi. Jinak by to byl jistě unikát do té doby, než by to vandalové poničili.

rouzi

ne

Nemělo by to smysl.

Frogman

ano

Jasně, proč ne, aspoň by si zájemci mohli zkrátit čekání, ale pak bych se možná bál do té MHD nastoupit, aby mi ještě nebylo špatně. :DDD

Livka

jiné

Je mi to fuk. Do Prahy nejezdím. Stálo by to hodně peněz a bylo by to zbytečně riskantní. Už tak je hnusný sedat si po někom na lavičku, natož na houpačku. Po pár měsících by houpačky byly fakt nechutný.

zzzzz

Agneto co to máš za demokratickou anketu? Proč dáváš i volbu „ne“ a „jiné“ ??? Máš dát jen „ano“. Teď to vypadá, že houpačky nevyhrají a zas budou nudné zastávky:-(
😁 😁 😁oooooooooooooooo

Frogman

Loool.. :DDDDDD

gecco

zzzzz – Agnetka je ještě politicky nezralá…
😉

briketka10

Ad Agneta

Jezděj, jezděj a dělají blbosti věší se
na madla i v metru jsou neukázněné :(

Agneta

arachis > už jsi viděla jezdit děti v MHD? já ještě né

Agneta

denně využije v Praze služeb MHD milión lidí, ale dětí je z toho jen 0,001%

Kepler

gecco: éééééé…, že ne!! Nebo fakt jo?

gecco

No jasně, že JO – já su pro každou srandu…
😉

Kepler

Já bych teda na tu atrakci nevlezl. Tak by mě to bavilo, že bych zapomněl, kam jsem to vlastně chtěl jet. -:)

gecco

Stejně nikam nepotřebuješ…
😉

Agneta

:D