Avatar uživatele
láďa1

Byla na Vás zlá obsluha čer.stanice ,pokud jste použili WC a nenačerpali benzín na dálnici D1?

Jak to chodí u čerpaček na D1?Je nějaký problém,nebo jsou nepříjemní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Tom20 před 4254 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nebyla. Ale jestli to není tím, že nemám auto a tím pádem používám jiná WC. 😁
Sorry, klidně mne smázněte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, nikdy. A když jsem si koupila alespoň kávu, tak jsme pokaždé ještě pomluvili současnou ekonomickou a politickou situaci. Byli ke mně pokaždé milí a ochotní. Ani zde zmíněný poplatek po mně nikdy nikdo nechtěl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Nidky na mě žádná obsluha nebyla nepříjemná, páč já je vždy hlasitě a slušně pozdravím, malinko ukolním hlavu, a hledám WC.
Ještě se mi nestalo, abych musel volit jinou možnost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne nikdy jsem podobný problém neměl. Několikrát se mi stalo, že chtěli poplatek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Na D1 jsou čerpací stanice se záchodky?
No je vidět, že přeci jeno do Evropy míříme.
Ale vážně – Na D1 prakticky netankuji a výjimečně zastavuji u čerpacích stanic. Nechá se projet v jednom kuse (když nejsou kolony a zácpy). A jinak – nezpamatuji se, že by kdekoliv obsluha čerpací stanice řešila vztah mezi použitím WC a nákupem PHM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Jeste se mi to nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

nestalo se mi to nikdy, a to ani když tam vyhodím bus plný lidí (i když ti si tam alespoň něco koupí)

ale v srbsku nebo maďarsku se mi nejednou stalo, že jakmile uvidí bus, mají pilno aby toalety zamkly, anebo vybírají peníze a to by nebyli češi aby si nešli ulevit za benzínku ke stromu, místo toho, aby vytáhli dvacetník, nám to za tu ostudu asi stojí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek