zjentek

Byla již před odletem možnost nákazy Čechů a Slováků zcela vyloučena, anebo cestují s možností kontaminace?

Česi a Sliváci letí z čínského Wuchanu na území Francie, s přestupem pak pokračují letecky do Bruselu, kde přesednou na český speciál a poletí do Prahy na Ruzyni. Odtamtud je rozvezou zdravotníci, čechy do české a slováky do slovenské nemocnice. Teprve tam se jim dostane řádné péče v souvislosti s možností jejich kontaminace koronavirem, případně karantény.

Otázka sní, zda ještě předtím budou všude po trase rozsévat koronavirus, anebo je proti této možnosti nějak zabezpečili, i když mě teda nenapadá, jak.

Odpovědi
Edison

Myslím, že jistá míra bezpečnosti je zajištěna už z Wu-chanu. Už třeba jen tím, že letí evakuačním spojem. Jak ve Francii, tak potom v Belgii budou stále izolováni. Sice ne vzájemě od sebe, ale od okolí.

mosoj

Nerozumím řeči tvého kmene. Kdyby byla nákaza vyloučena nešli by po příletu do karantény!! Jak jednoduché.

da ny

To jsou ale szarosti.
A mediální hukyky…
5 Čechů bude na Bulovce v karanténě. Zatím žádné známky onemocnění nevykazují.
36 lidí ve francouzském letdle mělo/vykazovylo možné příznaky nákazy koronavirem. teoreticky by se mohli nakazit v letadle, pokud francouzští lékaři onemocnění u někoho z pasažérů(časem) potvrdí .

Ve stejný den, jako speciál s 5 Čechy přistály na Ruzyni 3 letadla z Číny.
Běžné linky. Další cestovali vlaky.

zjentek

Mosoj: A oni jdou po příletu do karantény? To já nevím, nejsem děd vševěd.

Edison

Ano. Mají rezervaci na Bulovce.