JájsemRaibek

Byla by v níže uvedeném případě viníkem nehody žena, nebo muž ve žlutém autě?

https://www.fa­cebook.com/Au­toTip.cz/vide­os/10154369897385168/Uz­pfSTEwMDAwMDQy­OTM1NDY1NzpWSz­o1OTU2NjcxOTQxOD­c4NTE/
Já myslím, že by to byla chyba řidiče ve žlutém autě, jelikož se plně nevěnoval řízení.
Co myslíte vy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že muž ve žlutém autě se věnoval řízení až příliš a správně sledoval dění všude kolem. Na akci té zlomyslné ježibaby v červeném autě jenom nereagoval adekvátně, páč se lekl. Takže zpozorněte v případě předjíždějícího auta s ježibabou, ať už za volantem, nebo ne!

Další odpovědi
Edison

Nelze říct, že by viníkem byl řidič žlutého vozu protože by se nevěnoval řízení, ale možná nezvládnutí řízení. Leč taky by to mohlo být půl na půl… Tenhle vtípek znám z reálu a lejště lepší… i když z vyprávění: Onehdá si v jednom pracovním tramvajovém voze namontovali na pult řidiče volant. Ony teda tram. s „volantem“ existují, jen to není volant, ale kontroler, ale to je jiná záležitost. No… a jednou takhle stála tahle tram na „čočkách“ na Bílé Hoře a vedle stál autobus v levym pruhu. Autobusák chvíli užasle čučel na tramvajáka, jak je tam ležérně opřenej o ten autobusáckej volant… A ony tramvajový „čočky“ jdou na „volno“ o chlup před automobilovou zelenou… A jak se ten tramvaják rozjíždel, tak přesně stejně cuknul s tím volantem do prava. No… Busák se lekl a při rozjíždění taky cuknul do prava.. Jenže vedle stálo (rozjíždělo se) osobní… No průšvih jak barák. Chlapi na tři měs. bez jakýchkoli příplatků, volant demontovat…

Dochy

To nevěnování řízení myslím není správný důvod.
Nevhodná reakce na úmyslnou sabotáž 😉