Avatar uživatele
anonym

Byl nebo je ve vašem životě někdy nějaký imanigární – vymyšlený kamarád ?

Čtu si knihu Tracyho tygr od Williama Saroyana, tak mě otázka napadla. Sama jsem měla dva imanigární kamarády – Ceasara a Rogera. Jsem si je vymyslela protože při nedostatku skutečných kamarádů jsem si často povídala sama pro sebe, tak abych si nepřipadala více osamělá. Vydrželi se mnou celá školní léta a jak náhle přišli, tak také odešli. Jinak neměli žádný konkrétní vzhled – jenom Ceasar se jmenoval podle postavy z Planety opic. Děkuji vám za odpovědi.
Doplňuji:
RyuzakiKate, také tak. Na mě působily postavy z filmů, seriálů a často jsem si na ně hrála. Dneska už ani ne, ale často se sžiju s nějakou literární postavou a pořád na ní myslím. Jinak kreslené postavičky mám do dneška raději než ostatní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Bičiště, Medulka, anonym, Vlk-Gabriela, Damiana, anonym, Drakobijec před 4274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

přesně jako Vy, taky jsem si povídal sám pro sebe s imaginárním kamarádem a ještě jsem si u toho měnil hlas. Jmenoval se Pepík a vydržel mi minimálně celou základku ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
javamania

Měla a mám jich spoustu.Nemám totiž sourozence a kamarádi se mnou ven nechodí protože od sebe bydlíme daleko:(tak si to tím vynahrazuju

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Nebyl, není a už asi ani nebude .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Vymyšlený úplně ne, jen na mě často působily postavy z filmů, seriálů nebo počítačových her a na ně jsem pořád myslela, možná to byla platonická láska… No, v pubertě to přešlo ve zpěváky a nějak se to drží dodnes… Ráda si představuji různé věci, chichi. Jsem schopná zbláznit se do kreslené postavičky a nestydím se za to!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

ne, měla jsem dost kamarádů skutečných.
Ale občas, když jsem byla sama, tak jsem si hrála na školu a měla imaginární žáky, se kterými jsem si povídala a opravovala jim testy…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek