Byl nebo je ve vašem životě někdy nějaký imanigární – vymyšlený kamarád ?

Čtu si knihu Tracyho tygr od Williama Saroyana, tak mě otázka napadla. Sama jsem měla dva imanigární kamarády – Ceasara a Rogera. Jsem si je vymyslela protože při nedostatku skutečných kamarádů jsem si často povídala sama pro sebe, tak abych si nepřipadala více osamělá. Vydrželi se mnou celá školní léta a jak náhle přišli, tak také odešli. Jinak neměli žádný konkrétní vzhled – jenom Ceasar se jmenoval podle postavy z Planety opic. Děkuji vám za odpovědi.
Doplňuji:
RyuzakiKate, také tak. Na mě působily postavy z filmů, seriálů a často jsem si na ně hrála. Dneska už ani ne, ale často se sžiju s nějakou literární postavou a pořád na ní myslím. Jinak kreslené postavičky mám do dneška raději než ostatní.

Nejlepší odpověď
quentos

přesně jako Vy, taky jsem si povídal sám pro sebe s imaginárním kamarádem a ještě jsem si u toho měnil hlas. Jmenoval se Pepík a vydržel mi minimálně celou základku ;{)>

Další odpovědi
javamania

Měla a mám jich spoustu.Nemám totiž sourozence a kamarádi se mnou ven nechodí protože od sebe bydlíme daleko:(tak si to tím vynahrazuju

terry

Nebyl, není a už asi ani nebude .

RyuzakiKate

Vymyšlený úplně ne, jen na mě často působily postavy z filmů, seriálů nebo počítačových her a na ně jsem pořád myslela, možná to byla platonická láska… No, v pubertě to přešlo ve zpěváky a nějak se to drží dodnes… Ráda si představuji různé věci, chichi. Jsem schopná zbláznit se do kreslené postavičky a nestydím se za to!

Ella

ne, měla jsem dost kamarádů skutečných.
Ale občas, když jsem byla sama, tak jsem si hrála na školu a měla imaginární žáky, se kterými jsem si povídala a opravovala jim testy…