Rokio

Byl by podle vás dobrý nápad, pokud bych si nechal úředně změnit jméno na Rokio?

Myslíte si, že bych tím údělal krok vpřed?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, na jméně záleží! Lepší by byl Rocky. Hned by z tebe byl macho.

Další odpovědi
Drap

Určitě to udělej. Budeš v okolí alespoň za exota. A žádným krokem vpřed však nepočítej.

Kryšpín

Výborný nápad, pokud je možno ještě před Sir, nebo Lord

Kelt

Raději si změň jméno na Konrád Henlein. Ten chodil ve Znojmě do školy. a ty jsi taky ze Znojma. Možná si to bude někdo pamatovat. Ale změn si jméno, aspoň se k tobě nebude hlásit vlastní rodina.

anonym

na občance „Rokio von Odpovědi.cz“ … tak to bude mazec, jo jasně, jdi do toho.

anonym

hlavně rodiče z toho budou mít nevýslovnou radost, bude to takové lehčí plyvnutí do tváře oběma.

anonym

Zkus si to představit u sebe, máš hypotetické dítě, vybereš mu jméno věnuješ mu půl života a celou dobu se z něj snažíš vychovat dobrého člověka aby ti to při první příležitosti vrátil tím že si jméno změní na Pokémon Vřeštivý …