Bydlí nad námi hrozní sousedi!

Stále s něcím mlátí,řvou,du­pou,klepou řízky,povídají si tak nahlas že je to někdy slyšet až k nám,brzo ráno luxujou a někdy mám snad pocit že to dělají naschvál. Už několikrát sme jim byli říct aby se uklidnili ale jen nás poslali někam. Chtěli by jsme s tím něco udělat , ale už nevíme co a jak.

Nejlepší odpověď
panenka

pokud nepomáhá domluva,a bydlíte na bytě pak si stěžujte na domovní správě tam by ám už pomoci v tomto měli

Další odpovědi
Silvushka2

Ahooj tak to je hruuza! Potrebujou poradnou sodu! xD bud to budete delat taky bordel a delat jim naschavly ebo se bezte stezovat na druzstvo to ma kazdej v baraku! A potom by to mohlo bejt v pohode!Ja kdybych se mela rozhodnout bych jim delala taky naschavly! a kdyby to nepomohla sla bych se stezovat na to druzstvo!