Vorvi

Budu připuštěn k maturitní zkoušce s nedostatečnou v pololetí?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda mě připustí k maturitě když mám v pololetí z matematiky za 5 ale matematiku k maturitě nemám vybranou. Nikdy mi matika nešla, vždy jsem měl 4/4– s odřenýma ušima. Ačkoliv jsem se matiku tento rok snažil udělat aspoň na 4, bohužel i přes učení a doučování jsem 4 nedosáhl. Známky z ostatních předmětů jsou převážně mezi 1–2, 2 předměty za 3.
Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Emefej

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/budu-pripustena-k-maturite-s-5-na-pololeti